Які декоративні решітки на конвектор краще? | Плюси і мінуси алюмінієвих і дерев'яних декоративних решіток
Мова:
UA
 • RU
 • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
 • RU
 • UA

Які декоративні решітки на внутріпольний конвектор краще - дерев'яні чи алюмінієві?

Зміст:

 1. Декоративні решітки для внутрішньопідлогових конвекторів
 2. Особливості, плюси і мінуси дерев'яних декоративних решіток
 3. Переваги і недоліки алюмінієвих декоративних решіток
 4. Порівняння алюмінієвих і дерев'яних решіток

Сучасні внутрішньопідлогові конвектори знайшли значну популярність серед користувачів по всьому світу. Їх поширення багато в чому зобов'язане унікальному способу монтажу цього обладнання. Ховаючись в спеціальній ніші, яка розташовується нижче рівня підлоги, видимою частиною внутрішньопідлогових конвекторів опалення залишається тільки зовнішня декоративна решітка. Завдяки цьому опалювальне обладнання не займає корисного простору приміщення, а також забезпечує повний захист від можливого контакту з нагрівальними елементами конвектора.


Декоративні решітки для внутрішньопідлогових конвекторів

Декоративні решітки, які використовуються в конструкції внутрішньопідлогових конвекторів для перекриття доступу до них, також є одним з плюсів даного обладнання. Вони надаються в широкому асортименті стилів і видів оформлення, що дає можливість підібрати оптимальний варіант під конкретний інтер'єр. Зокрема, більшість виробників внутрішньопідлогових конвекторів підтримує випуск декоративних решіток в колірному оформленні будь-якого відтінку палітри RAL.

Сучасні решітки для внутрішньопідлогових конвекторів виробляються з металу, дерева і штучного каменю. Останній варіант є досить екзотичним і має високу вартість, через що мало поширений. Однак при виборі між металевими (алюмінієвими) і дерев'яними декоративними решітками для внутрішньопідлогових конвекторів у багатьох користувачів виникає питання - а які з них краще? Дати відповідь на нього ми постараємося в нашій сьогоднішній статті.

Декоративні решітки для внутрішньопідлогових конвекторів

Особливості, плюси і мінуси дерев'яних декоративних решіток

Дерев'яні декоративні решітки для внутрішньопідлогових конвекторів виробляються з масиву дерева: каштана, дуба, бука, клена, мербау - в залежності від виробника. Планки дерева можуть лаковані або мати натуральну текстуру. Перевагами даного матеріалу є:

 • Його повна екологічність і відсутність будь-якого негативного впливу на організм людини;
 • Дерев'яні решітки будуть виглядати стильно і затишно в найрізноманітніших варіантах оформлення інтер'єру;
 • Завдяки спеціальному просоченню дерева вони відмінно підходять для розміщення в приміщеннях з підвищеним рівнем вологості - наприклад, басейнах, ванних кімнатах, саунах тощо.

Ще однією особливістю дерев'яних декоративних решіток є те, що вони можуть бути тільки поперечними.


Переваги і недоліки алюмінієвих декоративних решіток

Алюмінієві декоративні решітки для внутрішньопідлогових конвекторів виробляються в самих різних конфігураціях і стилях оформлення. Зокрема, вони можуть бути поздовжніми і поперечними, а також фарбуватися в будь-який відтінок кольорової палітри RAL по необхідності. На відміну від дерев'яних решіток, планки алюмінієвого профілю можуть мати меншу ширину і товщину, що робить решітки з нього легшими і не такими масивними. При цьому показники міцності металевих решіток завжди стабільно вище, ніж у дерев'яних моделей.


Порівняння алюмінієвих і дерев'яних решіток

Щоб зрозуміти, який варіант декоративної решітки є кращим конкретно для вашого будинку, рекомендуємо ознайомитися з наступною таблицею:

Характеристики
Алюмінієві решітки
Дерев'яні решітки
Висота планки2018
Ширина планки
6
12
Відстань між планками
10
15
Тиск, що витримується
80 кг
60 кг

Від себе додамо, що технічні характеристики алюмінієвих і дерев'яних планок є досить схожими, а вибір конкретної моделі в більшості випадків залежить суто від індивідуальних особливостей приміщення.

Також радимо звернути увагу на електричні внутрішньопідлогові конвектори і таких виробників як: Carrera та Isan.

0.0
0 всього

Написати відгук

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback