Які бувають внутрішньопідлогові конвектори – поради та рекомендації стосовно вибору | Radiators
Мова:
UA
  • RU
  • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
  • RU
  • UA

Які бувають внутрішньопідлогові конвектори?

Які бувають внутрішньопідлогові конвектори

Зміст:

  1. Що таке внутрішньопідлогові конвектори?
  2. Які бувають внутрішньопідлогові конвектори?
  3. Коротко про головне

Досить часто власники заміських будинків або квартир в сучасних багатоповерхівках вибирають планування приміщень, виконаних в стилі мінімалізму. Цей стиль передбачає мінімум речей в приміщенні і максимум світла, вільного простору.

Одне з найбільш ефективних рішень - використання вікон по всій висоті і максимально - по ширині стін в кімнаті. При такому плануванні традиційні радіатори, що встановлюються під вікнами, стають недоречні. Будівельникам і дизайнерам інтер'єрів довелося шукати нові технічні рішення. Таким рішенням стало використання внутрішньопідлогових конвекторів.


Що таке внутрішньопідлогові конвектори?


внутрішньопідлогові конвектори

Внутрішньопідлогові конвектори, широко застосовуються в якості додаткового (а іноді і основного) джерела теплової енергії. За допомогою конвекторів проводиться ефективне і економічне опалення приміщення.

Фактично, будь-який вбудований конвектор опалення - це реберний теплообмінник, вбудований в металевий корпус, розміщений в спеціальній ніші нижче рівня підлоги і прикритий декоративними гратами.

В основі роботи внутрішньопідлогових конвекторів лежить принцип конвекції. Прилад вбудовується в підлогу нижче рівня панорамного вікна і швидко прогріває повітря за рахунок підйому теплого повітря вгору. Одночасно, відбувається відсікання холодного повітря, який частково може проникати крізь віконні прорізи.

Основні конструктивні елементи внутрішньопідлогових конвекторів: металевий корпус із захисною сіткою. Корпус виготовляється із сталевого оцинкованого або покритого порошковою фарбою (для захисту від корозії) листа. Всередині корпусу розташовуються нагрівальні елементи, що працюють від мережі або труби, врізані в централізовану або автономну систему водяного опалення.

Щоб точно розуміти, які бувають внутрішньопідлогові конвектори, необхідно враховувати інші конструктивні елементи, які можуть входити до складу опалювального приладу, а саме:

  • термостат в комплекті з термодатчиками;
  • датчики безпеки;
  • панель управління з виведенням на поверхню (останні моделі управляються дистанційно);
  • вентилятори для посилення ефекту конвекції.

Увага: головна перевага даних типів опалювальних пристроїв - невидимість. Це дозволяє вирішувати задачу якісного обігріву приміщення з нестандартним плануванням.

Перш ніж приймати остаточне рішення і здобувати внутрішньопідлогові конвектори з природною конвекцією або примусовою циркуляцією повітря, необхідно визначитися з умовами, в яких буде експлуатуватися даний тип обладнання.


Які бувають внутрішньопідлогові конвектори?


типи внутрішньопідлогових конвекторів

За типом теплообмінника внутрішньопідлогові конвектори бувають:

  1. Електричні. Для роботи таких приладів задіюється струм, напруга до 220-230 В. Зручність електричних внутрішньопідлогових конвекторів в тому, що вони прості в монтажі і для їх коректного функціонування досить розетки.
  2. Водяні. В якості теплоносія виступає гаряча вода. Для роботи приладу до нього необхідно підвести труби, по яких буде надходити вода від джерела нагрівання.

Слід пам'ятати: принцип роботи і водяних і електричних приладів однаковий, різниця тільки в джерелі теплової енергії.

Обігрів приміщення за допомогою внутрішньопідлогових конвекторів відбувається таким чином:

  • холодне повітря проходить через нижні отвори корпусу і потрапляє до нагрівального елементу;
  • ТЕН або тепла водяна труба нагріває повітря;
  • тепле повітря піднімається вгору;
  • гаряче повітря виходить через верхні жалюзі конвектора і обігріває приміщення.

Також внутрішньопідлогові конвектори по типу конвекції діляться на:

  1. внутрішньопідлогові конвектори з природною конвекцією;
  2. внутрішньопідлогові конвектори з примусовою конвекцією.

У першому випадку процес конвекції відбувається без додаткових впливів на прилад. А внутрішньопідлогові конвектори з примусовою конвекцією оснащені тангенціальним вентилятором, який втягує в короб радіатора повітря і направляє його на теплообмінник.

Порада! Внутрішньопідлогові конвектори з вентилятором - ідеальний варіант для приміщень з великими тепловтратами, а також, якщо ви хочете, щоб вбудований радіатор став основним джерелом опалення. Прилади з примусовою конвекцією споживають більше енергії. Найекономічнішими визнані конвектори від ISAN.


Коротко про головне


Внутрішньопідлогові конвектори - це сучасні, компактні й ефективні опалювальні прилади, які за типом теплоносія бувають газові, водяні і електричні, по типу конвекції - з примусовою конвекцією і з природною.

Газові конвектори не підходять для опалення житлових приміщень.

Якщо ви хочете, щоб внутрішньопідлоговий конвектор був основним джерелом енергії, то варто встановити прилад з вентилятором. Найекономічніші - конвектори від Isan, Verano, Kermi і Carrera.

Незалежно від джерела теплової енергії внутрішньопідлогові конвектори мають очевидні переваги:

  • рівномірність розподілу теплого повітря;
  • висока швидкість прогрівання приміщення. Тепловіддача максимальна, так що довго чекати, поки в кімнаті або на кухні стане тепло і комфортно, не доведеться;
  • естетичність і непомітність. У кімнаті немає нічого зайвого, що буде загороджувати красивий вигляд з вікна;
  • можливість успішно вирішувати різні завдання, приймати нестандартні дизайнерські рішення в інтер'єрі;

Опалення за допомогою внутрішньопідлогових конвекторів повністю безпечне, а користувачі можуть легко і дуже точно регулювати роботу приладу, підтримуючи комфортний рівень температури повітря.

0.0
0 всього

Написати відгук

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback