Як правильно обрати рушникосушку електричну і водяну | Плюси і мінуси - Radiators
Мова:
UA
  • RU
  • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
  • RU
  • UA

Як вибрати рушникосушку?

Зміст:

  1. Які види рушникосушок існують?
  2. Плюси і мінуси у виборі теплоносія (електрика/вода)
  3. З яких матеріалів роблять рушникосушки

Які види рушникосушок існують?


Вид підключення грає одну з ключових ролей при виборі конкретної моделі для ванної кімнати. Існують три види підключення:

  1. електричне;
  2. водяне;
  3. комбіноване.

Електричні рушникосушки

як вибрати хорошу Рушникосушку

Рушникосушка з вбудованим елементом нагрівання, все частіше зустрічається в сучасних квартирах. Даний прилад зручний у використанні круглий рік, так як не залежне від водопостачання (ГВП), тим самим не доставляє незручності в використання.

Варіативність моделей з кожним роком зростає і вибір стає все цікавіше. Електричні рушникосушки виробляються всіх видів, таких як:

  1. драбинка;
  2. змійовик;
  3. кутові;
  4. м-образні;
  5. п-образні.

Терморегулятори встановлюють і використовують як контролер температури і таймер роботи від 1 години до 5 годин.

Підключення терморегуляторів бувають не тільки з виделкою, але й приховане, що покращує зовнішній вигляд прибираючи кабелі.

Чим гарна електрорушникосушка? Якщо Вам захотілося змінити дизайн ванної кімнати, то не доведеться перекроювати підключення, як це було б у водяному варіанті. Для установки буде потрібна тільки розетка. Так само можна встановити як додаткове джерело тепла і не виводити нові труби.

Водяні рушникосушки

Водяні рушникосушки

Водяна рушникосушка, є найпопулярнішим і найпоширенішим джерелом тепла у ванній кімнаті. Діапазон цін на дані прилади оптимальні, так як можна вибрати як бюджетний варіант, так і преміум клас.

Роблячи вибір рушникосушки, потрібно враховувати тиск всередині труб. Для багатоповерхових будинків та приватного будинку, необхідно підбирати різні моделі. У першому випадку робочий тиск 5-12 атмосфер, а в приватних будинках 1-4 атмосфери.

Водяні прилади не залежать від електрики на відміну від електричного. Під час відключення гарячої води, рушникосушка втрачає свої властивості і не використовується за призначенням.

Довговічність нержавіючих рушникосушок просто колосальна і гарантія на них до 50 років!

Але його побратим з чорної сталі не такий довговічний, якщо використовувати у відкритій системі, він швидко прийде в непридатність, тим самим вимагатиме заміни. На це потрібно звертати увагу. В першу чергу, дізнатися у забудовника який контур опалення (відкритий або закритий) і тільки після цієї інформації робити підбір.

Не мало важливий фактор, це те що підключень у таких моделей безліч і кожен знайде потрібний варіант. Регулюється температура за допомогою терморегулятора, що допоможе Вам підібрати комфортну температуру.

Комбіновані рушникосушки

Комбіновані або гібридні рушникосушки це універсальний прилад який працює від системи опалення, а так само при необхідності від електроносіїв. Плюс таких приладів, що практично будь-яку водяну рушникосушку (модель) можна модифікувати за допомогою установки тена в нижню стійку.

Перевагою двокомпонентного підключення виступає установка Тена будь-якої потужності від 300 до 1200 Вт. Перевагою гібридної рушникосушки є автономність роботи. При виборі даного приладу, не потрібно буде прив'язуватися до певного теплоносія.

Також програмування температурного режиму за допомогою терморегулятора, допоможе підібрати комфортну для Вас температуру. Простота виправлення неполадок або заміна проводиться просто і без великих витрат.

Прилад який використовується відразу для теплоносія має потужність більше ніж звичайна електрична рушникосушка, для порівняння це як робота лампочки і міксера, але не потрібно переживати, що буде використовуватися багато електроенергії. Нагрівач працює за інтелектуальним принципом, нагріває рідину до потрібної температури, відключається.


Плюси і мінуси у виборі теплоносія (електрика / вода)


що краще електрична чи водяна рушникосушка

У світі мегаполісів і багатоповерхових будинків з централізованим теплопостачанням (ГВС) краще встановлювати рушникосушки з електронагрівачем. Так як багато водяних моделей чутливі до гідравлічних ударів та може виникнути проблема з протіканням, а також псуванням і виходом з ладу рушникосушки. Для того щоб захистити себе від затоплення пропонуємо розглянути дану варіацію.

За рахунок того що радіатор опалення не залежить від водопостачання його можна встановлювати в будь-яких кімнатах. Для установки необхідно просто провести електро-подачу.

Коли закінчується опалювальний період і виникає питання як сушити або обігріти ванну кімнату тут-то ми і бачимо всі переваги електрорушникосушки. За рахунок того що можна вибрати різні моделі підключення терморегулятора, Ви зможете повністю контролювати і навіть виставляти таймер на потрібний вам час, це заощадить ваші гроші і час. Таким чином він працює без перебоїв круглий рік і не залежить від гарячої води.

Так як водяні рушникосушки більш чутливі до гідроударів і потрапляння повітря в систему опалення, їх рекомендують встановлювати в закритих системах.

Нержавіюча сталь, є довговічним сплавом і менш чутливим до зовнішніх подразників у вигляді повітря і не якісної води. Чорна сталь є основним матеріалом рушникосушки і схильна до корозії при зіткненні з повітрям, тому рекомендується, регулярно перевіряти накопичення повітряних мас всередині приладу.


Електрична рушникосушка
Водяна рушникосушка
+ Не залежить від виведення труб
+ Великий вибір підключень
+ Відключення при необхідності
+ Дешевше електричного
+ Вибір комфортної температури 
+ Не потребує електроенергії
+ Економія (за рахунок регулювання включення і відключення)
+ Не схильний до корозії (нержавіюча сталь)
+ Не залежить від гарячої води
- Розміщення залежить від виведення труб
+ Зручний і швидкий монтаж
- Температура залежить від якості подачі води
- Споживає електроенергію
- Схильний до корозії в відкритому контурі (чорна сталь)
- Дорожче водяної рушникосушки - Складний монтаж
- Не буде працювати без світла - Трапляється витік води

Матеріал рушникосушок


з якого матеріалу вибрати рушникосушку

Якщо ви хочете купити рушникосушку, слід звернути увагу на те, з якого матеріалу вона виготовлена. Виділяють наступні матеріали:

  • Чорна сталь - легкий у використанні залізний вуглецевий сплав, який піддається до всіх маніпуляцій в обробці. Висока стійкість до деформації при навантаженні, стійкість до перепадів температур. Є один недолік в порівнянні з іншими матеріалами менш стійкий до корозії.
  • Мідний сплав за рахунок свого натурального золотисто-червоного відтінку вважається декоративним, і входить до групи преміум класу. Так само мідь, скорочує появу блукаючих струмів, але є ймовірність пошкодження при термічному ударі. При взаємодії з вуглекислим газом, може утворитися зеленуватий наліт.
  • Нержавіюча сталь найстійкіша до корозії і пошкоджень, і так само до мікроелементів які знаходяться у воді й шкодять поверхні. Полірована поверхня, володіє найвищим ступенем стійкості, тим самим подовжує експлуатаційний термін.

Якісне опалення - необхідна складова для підтримки комфортного клімату в приміщенні і здоров'я всіх членів сім'ї.

Також радимо звернути увагу на дизайнерські і трубчасті радіатори.

0.0
0 всього

Написати відгук

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback