Мова:
UA
  • RU
  • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
  • RU
  • UA

Корисна інформація про радіатори опалення

Серед виробників опалювального обладнання необхідно виділити угорську компанію BETATHERM. Невелике сімейне підприємство лише за 30 років змогло вийти на рівень провідних європейських виробників, пропо..
Опалювальні прилади останніх поколінь часто відходять від класичних форм. Трубчасті радіатори – це новинка на українському ринку, адже споживачі більше звикли до реберних моделей. Такі моделі мають ос..
Зміст: Переваги та недоліки внутрішньопідлогових конвекторів Переваги та недоліки вертикальних радіаторів Внутрішньопідлогові конвектори та вертикальні радіатори: алгоритм вибору З..
Ретро радіатори стають все більш популярними як серед клієнтів, так і серед професійних дизайнерів. А все тому, що такі радіатори - не просто спосіб зробити будинок теплим і затишним, але і приваблива..
Опалювальний прилад може бути не тільки функціональним обігрівальним елементом сучасного житла, але і нестандартним акцентом в інтер'єрі. Вертикальний радіатор в інтер'єрі кімнати істотно виграє ..
Зміст: Характерні особливості стилю лофт Радіатори в стилі лофт: кращі моделі Лофт - це сучасний промислово-урбаністичний стиль оформлення житлових приміщень, квартир або будинків. Основні ..
Зміст: Від класики до хай-тека Сучасна класика Творча свобода і неординарність Вибір кольору Минув той час, коли радіатор використовувався виключно для опалення. Тепер це справж..
Зміст: Приймаємо правильне рішення Основні відмінні риси Основні переваги і наявні недоліки Підведемо підсумок Для того щоб забезпечити необхідний рівень комфорту в квартирі, на..
Зміст: Порівняльні параметри Зовнішній вигляд Параметри тепловіддачі Стійкість до тиску в системі Стійкість до якості теплоносія Температурні параметри Складність установки ..
Зміст: Види підключення: нижнє і бічне, їх різновиди Характерні особливості бічного варіанта Відмінні риси і види нижнього підключення трубчастих радіаторів Висновок Перш ніж пр..
connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback