Arbonia або Zehnder — який виробник краще?
Мова:
UA
 • RU
 • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
 • RU
 • UA

Arbonia або Zehnder — який виробник краще?

радіатори Arbonia і Zehnder

Зміст:

 1. Особливості трубчастих батарей
 2. Переваги та недоліки такого обладнання
 3. Радіатори бренду Arbonia
 4. Продукція Zehnder
 5. Arbonia або Zehnder - що краще?
 6. Підсумки

Опалювальне обладнання відіграє велику роль в створенні комфорту і затишку в приміщенні. Незалежно від зручності меблів або прекрасного інтер'єру жити в холодному приміщенні буде неможливо. Але сьогодні до опалювальних елементів недостатньо бути дуже теплими. Крім цього вони повинні бути безпечними і не псувати, а краще доповнювати сучасні або класичні стилі в будинках або квартирах. З цими вимогами відмінно справляються трубчасті батареї із сталі. Але виробників цього виду батарей дуже багато. І з'являється проблема - купити радіатор Arbonia (Арбонія) або Zehnder (Зендер).


Особливості трубчастих батарейДля початку варто зрозуміти, що таке трубчастий обігрівач. Це батарея, що складається з декількох секцій, які в свою чергу включають одну, дві або більше вертикальних трубок. Вони встановлені в поперечній площині. З'єднуються трубою більшого розміру, що має квадратну, круглу або прямокутну форму перетину.

Серед величезного вибору існує кілька видів трохи відмінних конструктивно:

 • вертикальні;
 • горизонтальні;
 • дугоподібні;
 • кутові.

Вони можуть бути обладнані бічними або нижніми клапанами підключення.

Вертикальний – це батарея, яка має невелику ширину, але витягнута по висоті до 3 м. Вони можуть розташовуватися в будь-якому місці приміщення. Цьому сприяє їх декорування, яке виконується на замовлення на заводі. Завдяки чому опалювальний елемент легко прикрасить будь-який інтер'єр.

Горизонтальні обігрівачі – це прилади, що відрізняються більшою шириною, що досягає до 2-3 м, але меншою висотою. Як правило, їх встановлюють під вікнами або в спеціальні ніші. Вони також можуть бути пофарбовані в будь-який колір.

Дугоподібні або кутові радіатори застосовуються рідше. Перші підходять при стінах складених півколом, а другі встановлюють в кутах кімнати. Для збільшення практичності батареї обладнають перекладинами, на яких можна сушити одяг та рушники.

Трубчасті батареї як правило, використовують в системах автономного опалення з тиском до 5 бар в офісах, будинках, квартирах або інших закладах. Завдяки своїм конструктивним особливостям вони є дуже безпечними приладами. Цьому сприяє те, що всі можливі кути завжди закруглені, а шви відсутні, що знижує травматизм.


Переваги та недоліки обладнання


радіатори Arbonia або Zehnder переваги та недоліки

Відгуки про сталеві радіаторах опалення несуть тільки позитивний характер. Серед них можна виділити багато переваг. Однак ці обігрівачі мають і кілька недоліків.

Переваги
Недоліки
Безшовна лазерне зварюванняВідносно висока вартість
Висока міцністьДовгий прогрів приміщення
Витончений зовнішній виглядНе всі моделі здатні витримати тиск системи ЦО
Легкий догляд
Не схильні до впливу жорсткої води
Безпека
Довговічність і надійність


Виробництво трубчастих обігрівачів здійснюється за сучасними технологіями, застосування яких досить дорого. При цьому використовується тонка сталь, тому витримати тиск вище 6 бар обігрівач не завжди може. Через це його рекомендується використовувати в системах автономного опалення.


Радіатори бренду Arbonia


радіатори Arbonia


Радіатори Arbonia почали виготовлятися в 1991 році, коли був відкритий завод в Саксонії. До цього корпорація славилася виготовленням сталевих труб, які використовували для виготовлення обігрівачів інші компанії.

На сьогодні цей концерн є лідером з продажу свого опалювального обладнання. Продукцію від цього бренду всюди можна зустріти в Німеччині. Що тільки підтверджує їх високу якість.

За технічними характеристиками вони не поступаються німецьким радіаторам опалення Zehnder. Однак є відмінності в дизайні. Чудові обігрівачі концерну Arbonia відрізняються більш круглими формами. Тому їх можна рекомендувати для установки в класичних і сучасних інтер'єрах з перевагою вигнутих і пологих ліній.

Дизайнерські радіатори Arbonia в каталозі можна знайти на будь-який смак. Вони можуть мати різний колір і підходити для установки на нерівних стінах.

Серед особливостей цього бренду можна виділити:

 • застосування пресованої сталі для підвищення міцності;
 • витримують до 10 бар, що дозволяє їх застосовувати в системах ЦО;
 • використання термостата для контролю температури.

Радіатори опалення Arbonia можна придбати в нашому магазині опалювального обладнання. Серед великого асортименту можна знайти горизонтальні, вертикальні або дизайн радіатори Arbonia.


Продукція Zehnder


радіатори Zehnder


Компанія Zehnder є лідером за рішеннями і технологіями серед всіх. Вивчаючи радіатори Зендер (Zehnder) в каталозі, також можна знайти вигідні відмінності від батарей Arbonia. Зовні вони мають більш квадратні форми. Тому їх краще використовувати в сучасних інтер'єрах з чіткими лініями і кутами.

Головний мінус радіаторів Zehnder - ціна. Але все одно велика група покупців продовжує довіряти їх високій якості.

Дизайнерські радіатори Zehnder в Україні знаходять своє поширення серед покупців, що цінують зовнішній вигляд своєї квартири або будинку.

Німецький бренд відрізняється своїми особливостями:

 • використання комп'ютерного лазерного зварювання з високою точністю;
 • величезний вибір кольорових рішень;
 • покриття є пилевідштовхуючим, що полегшує догляд.

Широкий асортимент опалювальних приладів Зендер можна знайти на нашому порталі, який пропонує чудовий сервіс для своїх клієнтів.


Arbonia або Zehnder - що краще?


радіатори Arbonia и Zehnder

Для порівняння характеристик були обрані по одному горизонтальному і вертикальному обігрівачу.


Вид радіатораМодельПотужність, Вт
ГоризонтальнийArbonia PR 5414
Горизонтальний
Zehnder Charleston 5407
ВертикальнийArbonia PR 2
444
Вертикальний
Zehnder Charleston 2
448


Дані для порівняння взяті з офіційного сайту радіаторів Зендер і Арбонія. Горизонтальні радіатори мають по 5 трубок в секції. Їх висота становить 0,4 м, кількість секцій - 6, а глибина дорівнює 189 мм для ARBONIA RR 5 і 173 для Zehnder Charleston 5. Ширина секцій дорівнює 46 мм.

Вертикальні обігрівачі мають наступні параметри: кількість секцій дорівнює 6, при цьому вони містять по 2 трубки. Ширина секцій дорівнює 46 мм, а глибина для ARBONIA RR 2 - 66 мм, а для Zehnder Charleston 2 - 62 мм. Висота склала близько 1 м.


Підсумки


В результаті порівняння можна зробити висновок, що ціни радіатора Арбонія (arbonia) нижче при більшій продуктивності. Але насправді різниця в менш ніж 10 Вт не відчутна, тому можна зробити висновок, що купити радіатори опалення zehnder charleston можна майже за тією ж ціною, що і Arbonia RR.

Зендер дуже давно завоював свого покупця і має величезний досвід. Однак успіхи виробника з Саксонії не можна не помітити. Це говорить про високу якість їх обігрівачів. Покупцеві залишається покладатися на особистий смак і рекомендації по збереженню стилю приміщення.

5.0
2 всього
5 2 

Написати відгук

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback