Мова:
UA
 • RU
 • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
 • RU
 • UA

Що необхідно врахувати при виборі дизайн-радіатора

Зміст:

 1. Матеріал радіатора
 2. Електричні або водяні?
 3. Вибір виробника

Сучасний дизайн інтер'єру не визнає незначних і неважливих дрібниць в оформленні – кожна деталь оточення стає частиною загальної цілісної картини. Не є виключенням й опалювальні прилади. Від стандартних моделей складно чекати неординарного зовнішнього вигляду, а тому на допомогу шанувальникам незвичайних рішень в оформленні інтер'єру приходять дизайн-радіатори.

Ці опалювальні прилади виділяються ексклюзивним виконанням. У свою чергу, останній може вдало доповнити створений інтер'єр, підкреслити його позитивні якості або навіть стати головною родзинкою оформлення приміщення.

Вибір відповідного дизайн-радіатора – надзвичайно захоплююче зайняття, що вимагає творчого підходу й уяви. Проте не варто забувати і про суто практичну сторону питання, адже в першу чергу радіатор – це опалювальний прилад, який повинен виконувати свої функціональні обов'язки.

За особливостями конструкції вони бувають:

 • секційний;
 • панельні.

Про особливості вибору секційних радіаторів ми розповідали в цій статті.

дизайн-радіатор


Матеріал радіатора


Сучасні дизайн-радіатори виробляють із чорної або нержавіючої сталі, мідних і алюмінієвих сплавів. Конструкції із кожного представленого матеріалу мають свої особливості, які необхідно враховувати при виборі приладу.

Так, в автономних системах опалювання (наприклад, в приватних будинках, заміських котеджах, дачах тощо), де показники тиску і кількості теплоносія залишаються практично незмінними незалежно від пори року, можна встановлювати радіатори будь-якого типу.

У свою чергу, при виборі дизайн-радіатора, який буде встановлений у квартирі багатоквартирного будинку і підключений до центральної системи теплопостачання, краще віддати перевагу виробам із нержавіючої сталі. Такі прилади найбільш стійкі до негативної дії теплоносія низької якості, який, на жаль, не є рідкістю у вітчизняних системах центрального опалювання.


Електричні або водяні?


 • Водяні радіатори опалювання традиційно є популярнішими, ніж електричні. Це пов'язано із нижчими витратами на їх експлуатацію, а також незалежністю від наявності енергії в електромережі.
 • Проте електричні радіатори стануть відмінною підмогою для використання у вже створеному інтер'єрі, оскільки не вимагають проведення складних монтажних робіт. Також їх установка доцільна у заміських будинках і на дачах, які можуть мати перерви в експлуатації.

Вибір виробника


Вітчизняний ринок дизайн-радіаторів багатий виробами українських і зарубіжних виробників. Зорієнтуватися у виборі оптимального варіанту вам допоможуть відгуки користувачів в мережі інтернет, а також консультація наших компетентних фахівців, отримати яку можна у телефонному режимі або на нашому сайті. Звертайтеся!

0.0
0 всього

Написати відгук

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback