Ретро радіатори в інтер'єрі: фото в різних стилях інтер'єру | Radiators
Мова:
UA
  • RU
  • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
  • RU
  • UA

Фото ретро-радіаторів в інтер'єрі

ретро радіатор
Ретро радіатори стають все більш популярними як серед клієнтів, так і серед професійних дизайнерів. А все тому, що такі радіатори - не просто спосіб зробити будинок теплим і затишним, але і приваблива деталь інтер'єру, а також потужне джерело тепла. Чавунні радіатори володіють більшою тепловіддачею, ніж звичайні дизайнерські моделі, а сучасні моделі стилізовані під старовину відрізняються привабливим зовнішнім виглядом. У підсумку, чавунні ретро радіатори поєднують в собі технічні характеристики перевірених роками батарей і останні тенденції в сфері інтер'єру.

Ретро радіатори будуть мати гарний вигляд у самих різних стилях - більшість сучасних інтер'єрів досить універсальні і припускають свободу самовираження, тому якщо ви давно мріяли придбати собі ретро дрібничку, є сенс погортати каталоги з радіаторами!


Ретро радіатори в інтер'єрі: фото


ретро радіатор в інтер'єрі


Інтер'єри, які поширені зараз, відрізняються сучасним і нестандартним поглядом на житло, в поєднанні з класикою. Розглянемо найактуальніші стилі докладніше.


Лофт


радіатор в стилі лофт


Лофт став особливо популярний в останні роки. Для цього стилю характерні:

  • чітко окреслені лінії;
  • оголені системи комунікації;
  • чисті однотонні стіни;
  • прості декоративні елементи.

Радіатор в стилі лофт буде виглядати незвично і строго, якщо вибрати не надто яскравий варіант без розпису- в іншому випадку можна зіткнутися з трохи химерним зовнішнім виглядом приміщення.

радіатор в стилі лофтрадіатор в стилі лофт

Порада! Ідеальним варіантом стануть прості однотонні обігрівачі як на фото, які виглядають просто, але зі смаком, а крім того - напевно стануть родзинкою квартири. У цьому особливість стилю лофт - ніщо не привертає особливої уваги на перший погляд, але мимоволі помічаєш деталі інтер'єру.


Мінімалізм


радіатор в стиле мінімалізм


Прихильники мінімалізму також можуть бути здивовані подібним вибором - але все питання напевно будуть зняті відразу ж після того, як в інтер'єрі з'явиться сам ретро радіатор. Він не повинен бути яскравим - однотонна модель без будь-якого роду надмірностей і прикрас. Але саме це стане тим самим яскравим акцентом в інтер'єрі, який дозволить йому не виглядати нудно і одноманітно.

радіатор в стиле мінімалізмрадіатор в стиле мінімалізм

Головне, враховувати, що чим простіше модель - тим краще. Основною перевагою мінімалізму є зручність і практичність. Сучасні виробники готові надати радіатори на будь-який смак, тому кожен знайде собі обігрівач до душі.


Класичний


Ретро радіатор в класичному стилі


Класичний стиль в інтер'єрі, навпаки, добре ставиться до багато прикрашених і майстерно оброблених деталей дизайну.
Крім того, це його відмінна риса. Тому тут можна дати волю польоту фантазії і вибрати той ретро радіатор, який виглядає досить яскраво і незвично.

Ретро радіатор в класичному стиліРетро радіатор в класичному стилі

Однотонні моделі, звичайно, є універсальними і теж будуть виглядати непогано, але у випадку з класичним інтер'єром, який передбачає безліч дрібних деталей, може виявитися досить похмурою плямою. Тому дизайнери радять брати незвичайні, багато оброблені обігрівачі відповідно до вашого смаку.


Ретро


ретро радіатор


Тут все очевидно - дизайн, сконструйований під старовину, може включати в себе що завгодно, тому чавунний радіатор тут - практична і очевидна річ. Конкретну модель варто підбирати в залежності від загального настрою в приміщенні - може підійти будь-який обігрівач, який тільки знайдеться в магазині.

Не варто забувати, що ретро має на увазі не тільки старе, але і нове - тому навіть самі незвичайні футуристичні моделі можуть бути доречні в інтер'єрі.

ретро радіаторретро радіатор

Таким чином, ретро радіатори - вибір тих, хто тонко відчуває деталі в інтер'єрі і розуміє, що до вибору подібного нестандартного обігрівача варто підходити відповідально. Хорошим рішенням стане прийняти допомогу від професійного дизайнера, який не один раз працював зі стилем ретро або іншими сучасними видами інтер'єру. Він допоможе підібрати конкретну модель, яка буде виглядати свіжо і цікаво, але не стане відволікати увагу на себе при першому погляді на приміщення.

5.0
1 всього
5 1 

Написати відгук

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback