Як вибрати трубчасті радіатори | переваги і недоліки | поради щодо вибору - Radiators
Мова:
UA
 • RU
 • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
 • RU
 • UA

Як вибрати трубчасті радіатори?

як вибрати трубчастий радіатор

Зміст:

 1. Приймаємо правильне рішення
 2. Основні відмінні риси
 3. Основні переваги і наявні недоліки
 4. Підведемо підсумок

Для того щоб забезпечити необхідний рівень комфорту в квартирі, на дачі, в заміському будинку, котеджі або особняку, необхідно подбати про таку важливу комунікацію, як опалювальна система (яка може бути централізованою або автономною). Навіть самий стильний, сучасний і вишуканий інтер'єр, створений з великими труднощами і суттєвими матеріальними вкладеннями, не дозволить повноцінно відпочити і розслабитися, якщо в приміщеннях буде холодно.


Приймаємо правильне рішення


трубчастий радіатор

Проблема ефективного опалення з кожним роком стає все більш актуальною. Незважаючи на зростання комунальних платежів, якість послуги залишається на низькому рівні. Ось чому все частіше при організації обігріву заміського будинку використовується автономна опалювальна система. Звичайно, вартість обладнання та монтажних робіт на початковому етапі буде досить високою, але витрати в подальшому досить швидко окупаються. Перш за все, за рахунок використання якісних, сучасних трубчастих батарей.

Як вибрати трубчасті радіатори для автономного опалення? Такі радіатори для автономних систем опалення представлені на сучасному ринку в максимально широкому асортименті. З одного боку, це добре, тому що дозволяє кожному власнику житла зробити оптимальний вибір в співвідношенні ціни і якості. З іншого боку, безліч різних зразків ускладнюють вибір, особливо, для непідготовленого покупця.

Адже саме трубчасті радіатори в даний час вважаються найкращим вибором. Вони характеризуються високою тепловіддачею, мають привабливий сучасний зовнішній вигляд і доступну вартість.


Основні відмінні риси


трубчасті сталеві радіатори опалення ціна

Сталевий трубчастий радіатор являє собою конструкцію з набору однакових по діаметру і висоті металевих трубок. Ці трубки розташовуються вертикально на фіксованій відстані один від одного, а зверху і знизу з'єднуються в єдиний виріб за допомогою спеціальних колекторів. В результаті такого конструктивного рішення забезпечується висока ефективність роботи і створюються оптимальні умови для циркуляції теплоносія.

Незважаючи на те, що пристрій трубчастих радіаторів максимально простий, такі вироби мають привабливий, стильний і сучасний зовнішній вигляд, компактні розміри, що дозволяє легко вписати їх в єдиний стиль оформлення житлового приміщення.

Різні моделі трубчастих радіаторів встановлюють не тільки в житлових, але і офісних приміщеннях, робочих кабінетах, диспетчерських пунктах, переговорних, конференц-залах і т. д.

Цікаво, що величина теплової віддачі у батарей даного типу безпосередньо залежить від розмірів виробу (так саме, як, наприклад, в чавунних батареях): чим більше трубок встановлено в 1 ряд, і чим більше їх діаметр, тим швидше приміщення буде прогріватися до комфортних показників.

Основні технічні характеристики:

Параметр Одиниця виміру Значення
Висота см 30 ... 300
Глибина см до 22,5
Кількість трубок у 1 ряду шт 1 - 6
Товщина стінок мм 2,0
Діаметр трубок мм 25,0
Робочий тиск АТМ 10 і більше (до 16)

Для шанувальників всього імпортного: трубчасті батареї опалення, виготовлені вітчизняними виробниками, коштують дешевше, в порівнянні з імпортними аналогами, а за такими параметрами, як надійність і довговічність експлуатації значно перевершують інші моделі. Параметри тепловіддачі при цьому залишаються приблизно однаковими. Та й зовнішній вигляд наших батарей ні в чому не поступається!


Основні переваги і наявні недоліки


сучасні трубчасті батареї

Як і будь-який інший вид опалювального обладнання батареї даної категорії мають свої переваги при практичному застосуванні. Є також і певні мінуси. Так що перед тим, як зробити остаточний вибір на користь тієї або іншої моделі, рекомендується уважно вивчити:

 • характеристики моделі;
 • інформацію про виробника;
 • відгуки користувачів, що раніше купили і використовують в даний час дані зразки.

Такий підхід дозволить уникнути можливих помилок і не переплачувати зайвих грошей.

До основних переваг радіаторів даного типу відноситься:

 • стильний, сучасний, привабливий зовнішній вигляд;
 • максимальний асортимент, широкий вибір розмірів;
 • підвищений рівень стійкості до високого тиску, його перепадів, стійкість до гідроудару (часте явище, особливо в централізованих опалювальних комунікаціях);
 • здатність зберігати чистоту між трубками і на поверхні на всьому протязі експлуатації, не притягаючи до себе частинки пилу і дрібне сміття;
 • широкий вибір різноманітних форм дозволяє легко підібрати моделі з урахуванням стилю оформлення приміщення;
 • відсутність ребристості істотно покращує дизайнерські якості виробів;
 • застосування технології лазерного зварювання в процесі виготовлення батарей, забезпечує високий рівень міцності і надійності конструкції;
 • всі зварювальні стики виготовлені з максимальною якістю, повною відповідністю вимогам ГОСТ, СНиП, інших галузевих стандартів;
 • тепло в такому радіаторі розподіляється максимально рівномірно, що дозволяє ефективно опалювати приміщення;
 • прийнятна вартість.

Важливе доповнення: Ціна на трубчасті радіатори опалення в порівнянні з алюмінієвими, біметалічними, комбінованими і навіть чавунними зразками нижче. При цьому якість роботи, рівень тепловіддачі, зовнішній вигляд і тривалість експлуатації практично ні в чому не поступаються більш дорогим видам батарей.

Роблячи вибір і приймаючи рішення на організацію та облаштування автономної опалювальної системи, важливо розуміти, що сталеві трубчасті радіатори також, як і будь-які інші види опалювальних приладів мають певні недоліки. Їх необхідно знати і правильно враховувати, роблячи вибір на користь того чи іншого зразка. До мінусів таких вироби слід віднести:

 • не найвищі показники тепловіддачі;
 • схильність внутрішніх сталевих поверхонь до корозії.

Проблему боротьби з корозією металу легко вирішити. Для цього необхідно вибрати в якості теплоносія антифриз.


Підведемо підсумокТрубчасті сталеві радіатори - кращий вибір у співвідношенні ціни і якості для формування автономної опалювальної системи. Вітчизняні батареї за багатьма параметрами перевершують імпортні аналоги.

Робіть правильний вибір, панове!

0.0
0 всього

Написати відгук

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback