Низькі радіатори опалення для панорамних вікон: які обрати? - керівництво від Radiators
Мова:
UA
 • RU
 • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
 • RU
 • UA

Низькі радіатори опалення для панорамних вікон: у чому переваги і які обрати?

Низькі радіатори

Зміст:

 1. Які проблеми бувають якщо вибраний неправильний радіатор опалення для панорамного вікна
 2. Чому для панорамних вікон найкраще вибрати саме низькі радіатори?

Сучасні тенденції архітектури все більше і більше приходять до панорамному склінню. Та це й зрозуміло, кому приємно прокидатися від сонячних променів, які пробиваються через маленьке віконце, а не наповнює кімнату своїм світлом фактично через всю площу стіни. І панорамне скління дозволяє використовувати не тільки поява інноваційних вікон, таких як 5-ти й більше камерні пакети, і стекло з підігрівом, і інноваційні профілі, і багато іншого. Це дає можливість будувати будинки з великими вікнами не тільки в теплих регіонах.

Існують спеціальні низькі радіатори для панорамних вікон, завдяки яким можна домогтися в кімнаті затишку і тепла, якого так не вистачає довгими зимовими вечорами.


Які проблеми бувають якщо вибраний неправильний радіатор опалення для панорамного вікна


Низькі радіатори опалення для панорамних віконНизькі радіатори опалення для панорамних вікон:

На вимогу СНіПів на будівництво малоповерхових і багатоповерхових будівель, та й в цілому по всім нормам і правилам забудовників, радіатор системи опалення обов'язково повинен знаходитися під віконним отвором, що здавалося б неможливо, так як панорамне скління передбачає під собою повну відсутність або залишення зовсім маленькій по висоті ділянки стіни під вікном. Найбільш правильним виходом буде застосувати в системі обігріву кімнати низькі радіатори, призначені спеціально для панорамних вікон.

Ті, хто спробує знехтувати правильним розташуванням приладів обігріву в системі опалення і розмістить на звичайних стінах їх велику кількість або спробує опалювати приміщення теплою підлогою - можуть стикатися з такими турботами як:

 1. Запотівання вікна. Це не тільки естетична проблема, псують зовнішній вигляд і приховує всі принади великих вікон. Краплі на вікнах призводять до явного зниження терміну служби навіть найякісніших вікон, і навіть можуть викликати проблеми зі здоров'ям у людей і швидке руйнування будинку, адже запітнілі вікна призводять до прискореного розвитку шкідливих мікроорганізмів і грибків в приміщенні.
 2. Різниця температури повітря в кімнаті. Якщо під великим джерелом тепловтрати, яким є панорамне вікно, не встановлено радіатор системи опалення, саме вікно і прилегла до нього зона приміщення в зимовий період буде холодним, а інша зона кімнати, добре прогріта радіаторами або теплою підлогою буде тепла. Подібний контраст може негативно відбитися на здоров'ї мешканців будинку, а виправити це дуже просто. Досить лише вибрати і встановити правильні низькі радіатори опалення для панорамних вікон.
 3. Низька температура у всьому приміщенні. Ця проблема набагато важливіша, ніж навіть різниця температур в кімнаті. Відсутність під великими віконними прорізами радіаторів - може привести до недостатньо високої температури в усьому приміщенні. Це може бути навіть якщо радіаторів, які перебувають на інших стінах, теоретично повинно вистачати на опалення цієї площі. Проблема буде в їх неправильному розташуванні. І для того, щоб виправити цю проблему - інколи доведеться докласти не тільки масу зусиль, але і грошових коштів.

Чому для панорамних вікон найкраще вибрати саме низькі радіатори?


Для опалення приміщень з панорамним склінням прийнято використовувати три основні види радіаторів: низькі, що вбудовуються в підлогу батареї і вертикальні батареї. Серед цих трьох видів не тільки найбільш доступним за ціною, але і більш універсальним і простим в монтажі і обслуговуванні, є саме низькі радіатори для панорамних вікон.

 1. По-перше, вони розташовуються (в порівнянні з вертикальними батареями, які розміщують збоку від вікон) саме під вікном, що дозволяє холодному повітрю, який, як ми знаємо з шкільного курсу фізики, важче теплого, нагріватися рівномірно, не потрапляючи глибоко в приміщення.
 2. По-друге, низькі радіатори істотно дешевше як вбудованих, так і вертикальних.
 3. По-третє, низькі радіатори набагато простіше монтуються в порівнянні з вбудованими. Також їх простіше замінити при протіканні і тощо.

Звичайно є у низьких радіаторів і недоліки:

 • Частково закривають панорамне вікно. Але завжди можна вибрати найнижчий радіатор, висота якого буде всього 130 мм. Таким чином він буде практично непомітний на тлі великого вікна.
 • Бюджетні моделі можуть не вписатися в ваш дизайн, але якщо ви задумали щось особливе, то можна розглянути і дизайнерські рішення, яких на ринку не так вже й мало.
 • Висоту часом доводиться компенсувати шириною, і радіатор може вийде досить громіздким. Але тут нічого не зробити, завжди доводиться чимось жертвувати.

Панорамні вікна це дуже красиво, а з правильно спроектованою системою опалення з використанням низьких радіаторів - це ще і тепло в будинку.

Купити низькі радіатори опалення для панормних вікон можна, перейшовши на сторінку:

0.0
0 всього

Написати відгук

от 5 216 грн
от 5 216 грн
от 3 661 грн
connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback