Які батареї (радіатори) краще для автономного опалення? - Radiators
Мова:
UA
 • RU
 • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
 • RU
 • UA

Радіатори для автономної системи опалення: як вибрати?

Радіатори для автономної системи опалення

Зміст:

 1. Які батареї краще для автономного опалення?
 2. Як зробити правильний вибір радіатора для автономної системи?
 3. Де придбати якісне опалювальне обладнання??

Автономне опалення з кожним днем ​​стає все популярнішим не тільки в приватних будинках, але і в квартирах. На відміну від централізованої системи, замкнута може функціонувати навіть при малому тиску. Крім того, вона повністю регульована і її можна налаштувати під свої потреби. Але для того, щоб таке обладнання якісно опалювало приміщення, необхідно правильно підібрати радіатор.


Які батареї краще для автономного опалення?


батареї для автономного опалення


Для замкнутої системи підходить будь-який тип конвектора, так як тиск в ній можна регулювати самостійно і ризик сильного гідроудару, від якого може пошкодитися пристрій або труби, мінімальний.

У приміщеннях з великими кімнатами краще встановлювати секційні радіатори. Їх розмір розраховується індивідуально для кожної кімнати, в залежності від площі. У разі, якщо тепла буде недостатньо, кілька секції можна додати або навпаки прибрати.

Панельні батареї є монолітними, тому їх покупку варто здійснювати зважено, точно розрахувавши кількість і габарити. Але по тепловіддачі вони слабо відрізняються від секційних, тому також чудово підійдуть для автономного опалення.

Найбільше уваги варто приділити вибору матеріалу, з якого виготовлена батарея.

 1. Алюміній. Радіатор з такого матеріалу спочатку створювався виключно для закритих систем опалення. Він має кращі показники тепловіддачі (до 190 Вт), довго зберігає тепло і швидко нагріває повітря в приміщенні.

  Найчастіше випускається у вигляді секцій (від 2-х до 12 шт. в одній скрутці), які оснащені «кишенями» для швидкого очищення пристрою. Легка вага матеріалу значно спрощує процес монтажу обладнання.

 2. Чавун. Цей сплав вже давно застосовується для відливу батарей і досі не втрачає своєї актуальності. Матеріал має найвищі показники довговічності (один радіатор може справно прослужити до 50 років), а також хороші показники тепловіддачі (від 120 Вт).

  Чавунні радіатори мають єдиний мінус - великі габарити. Як правило, вони не відрізняються стильним дизайном, а щоб їх підняти для установки, доведеться докласти масу зусиль.

 3. Сталь. Використовується для виробництва трубчастих і панельних радіаторів, які часто мають вузькі канали, тому краще встановлювати на них фільтр механічного очищення від шламу і інших дрібних частинок забруднення.

  Батарея має низьку інерцію і високу тепловіддачу. Дуже проста в догляді, так як в більшості випадків верхня кришка відкривається, що забезпечує швидкий доступ до внутрішніх складових.

 4. Біметал. Універсальний матеріал, який сумісний з усіма системами опалення, легко витримує гідроудари до 14 атм, прекрасно зберігає і поширює тепло.

  Головною особливістю цих батарей є те, що їх корпус виготовлений з алюмінію, а ось розподільна трубка зі сталі. Така конструкція має тривалий термін експлуатації, а також відрізняється підвищеною надійністю.


Як зробити правильний вибір радіатора для автономної системи?


батареї для автономного опалення

Найбільш оптимальними для закритої системи опалення є такі батареї:

Вони швидко нагрівають повітря в приміщенні, а також вимагають мінімальну кількість рідини (зазвичай не більше 5 л). Але варто стежити за тим, щоб тиск не перевищував 10 атм., так як гідроудар може пошкодити шви, внаслідок чого утворюється витік води.

Також при виборі обов'язково розрахуйте, яку кількість секцій або панелей вам потрібно на кожну кімнату для підтримки в ній комфортної температури. Читайте в нашій статті про те, як обрати радіатор опалення по площі.

Варто враховувати, яка рідина буде використовуватися в системі. Антифриз підійде для біметалевих моделей з мідною трубкою, а для води можна використовувати будь-яке обладнання: головне, щоб вона була очищена від шламу і пом'якшена, якщо є необхідність.


Де придбати якісне опалювальне обладнання?


купити батареї для автономного опалення


У нашому інтернет-магазині Radiators представлений величезний вибір батарей будь-яких розмірів і дизайнів. Ми допоможемо підібрати вам якісний радіатор, який буде прийнятний для вас за ціною і якістю. Щоб отримати консультацію від спеціаліста, зателефонуйте за номером, який вказаний на сайті. Доставка в будь-яке місто України!

0.0
0 всього

Написати відгук

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback