Як вертикальні радіатори прикрасять ваш інтер'єр - стаття
Мова:
UA
  • RU
  • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
  • RU
  • UA

Як вертикальні радіатори прикрасять ваш інтер'єр

Зміст:

  1. Конструкція і дизайн
  2. Переваги вертикального радіатора

У більшості будинків використовується централізована система опалення, тобто, коли від теплогенератора по трубопроводу подається теплоносій, це може бути вода або масло, але в будь-якому випадку, кінцевою точкою є радіатор, де відбувається теплообмін і внутрішня енергія рідини перетворюється в теплову радіацію.

В даний час, альтернативу звичайним вертикальним секційним батареям, розміщених, як правило, в підвіконному просторі, складають вертикальні моделі, де висота вироба непропорційна довжині і часом може перевищувати її в кілька разів.

Конструкція і дизайн

Вертикальна батарея опалення за принципом роботи зовсім не відрізняється від звичайної, а в якості енергоносія можуть використовуватися не тільки рідини, але і електроенергія, в останньому випадку, відпадає необхідність в підводці трубопроводів, а сам прилад підключається до електричної лінії.

Для виготовлення використовуються:

  1. Чавун;
  2. Нержавіюча сталь;
  3. Алюміній;
  4. Біметалічний сплав.

Одним з головних переваг вертикального радіатора, є його оригінальність і ергономічність, тобто, його можна розмістити в вузьких простінках, де виключається можливість використання габаритів в ширину. У продажу є достатня кількість стандартних моделей, однак нерідкі випадки, коли замовляють оригінальні вертикальні батареї опалення.

Фото вертикальних радіаторів опалення таких дизайнерських рішень, виконаних за індивідуальним проектом, завжди можна побачити в каталогах фірм виробників, такі моделі часто роблять монолітними, в той час як фабричні мають стандартну збірно-секційну конструкцію.

 вертикальні радіатори

Переваги вертикального радіатора

Крім оригінального дизайну і розміщення в нестандартних місцях, радіатор має велику енергоефективність, завдяки значно збільшеної поверхні випаровування.

В связи с этим его целесообразно использовать для компенсации недостатка в обычных радиаторах, когда при значительной площади обогрева, невозможно их разместить с учетом эстетических требований без ущерба декору. Установленный в прихожей, он будет способствовать лучшей просушке влажной одежды и обуви, а в ванной комнате, выполнит и функции полотенцесушителя.

0.0
0 всього

Написати відгук

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback