Мова:
UA
  • RU
  • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
  • RU
  • UA

Полезные статьи от интернет магазина radiators.in.ua

Серед виробників опалювального обладнання необхідно виділити угорську компанію BETATHERM. Невелике сімейне підприємство лише за 30 років змогло вийти на рівень провідних європейських виробників, пропо..
Опалювальні прилади останніх поколінь часто відходять від класичних форм. Трубчасті радіатори – це новинка на українському ринку, адже споживачі більше звикли до реберних моделей. Такі моделі мають ос..
Зміст: Переваги та недоліки внутрішньопідлогових конвекторів Переваги та недоліки вертикальних радіаторів Внутрішньопідлогові конвектори та вертикальні радіатори: алгоритм вибору З..
Зміст: Форми рушникосушок Установка рушникосушки над пральною машиною Установка рушникосушки над санвузлом Правильна висота установки рушникосушки у ванній кімнаті Нюанси кріплення ..
Зміст Внутрішньопідлогові конвектори Система тепла підлога Особливості монтажу і експлуатації теплої підлоги і вбудованих конвекторів Конструкція Значення підлогового покриття За..
Ретро радіатори стають все більш популярними як серед клієнтів, так і серед професійних дизайнерів. А все тому, що такі радіатори - не просто спосіб зробити будинок теплим і затишним, але і приваблива..
Опалювальний прилад може бути не тільки функціональним обігрівальним елементом сучасного житла, але і нестандартним акцентом в інтер'єрі. Вертикальний радіатор в інтер'єрі кімнати істотно виграє ..
Зміст: Класичні рушникосушки: загальна характеристика Класичні рушникосушки в інтер'єрі: фото Класичні рушникосушки: популярні виробники Елітні рушникосушки Margaroli Популярні украї..
Зміст: Які бувають внутрішньопідлогові конвектора: фото з прикладами Решітки для внутрішньопідлогових конвекторів Внутрішньопідлогові конвектори: фото в інтер'єрі Природного освітлення з..
Зміст: Характерні особливості стилю лофт Радіатори в стилі лофт: кращі моделі Лофт - це сучасний промислово-урбаністичний стиль оформлення житлових приміщень, квартир або будинків. Основні ..
connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback