Внутрішньопідлогові конвектори Carrera — купити в Києві і Україні | Краща ціна на Radiators
Мова:
UA
  • RU
  • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
  • RU
  • UA

Внутрішньопідлогові конвектори та рідатори CARRERA

Внутрішньопідлогові конвектори та рідатори CARRERA

Carrera - це відомий бренд сучасних і якісних опалювальних приладів. Конвектори Carrera, каталог яких нараховує понад 2500 різноманітних конфігурацій, різних кольорів і 3 типу корпусів, що виготовляються з оцинкованої сталі, порошкового напилення і алюмінію, користуються величезним попитом в Україні.

  • Ціна
  • Ціна
  • Рейтинг
  • Ціна
  • Ціна
  • Рейтинг
Показати ще 20 товарів

За рахунок великого модельного ряду, дизайну, форми і конфігурації, конвектори Carrera здатні обігріти приміщення будь-якої площі і прикрасити найвишуканіший інтер'єр. Продукція, маючи 3 стадії контролю, відрізняється бездоганною якістю, довговічністю і відповідає всім світовим споживчим стандартам. Конвектор внутрішньопідлоговий Carrera, ціна якого трохи вище, ніж настінних конвекторів, дуже швидко окупається за рахунок ефективності та зручності.

Внутрішньопідлогові конвектори опалення завдяки компактності і привабливому зовнішньому вигляду гармонійно вписуються в приміщення з будь-яким інтер'єром. Carrera радіатори можна використовувати як основний вид опалення, так і як додатковий. Вони мають корпус з нержавіючої сталі, в який укладено мідно-алюмінієвий теплообмінник, а зверху закриваються декоративними решітками.


Внутрішньопідлогові конвектори Carrera


Сьогодні в нових будівлях використовується французький тип вікон - від стелі до підлоги. А це значить, що класичний вид обігріву приміщення, коли батареї ставляться під вікнами і закриваються шторами, вже не підходить. Ось тут на допомогу приходять внутрішньопідлогові конвектори. Вони, звільняючи простір, можуть використовуватися для обігріву квартир, офісів, магазинів, спортивних споруд, оранжерей, зимових садів і приміщень інших призначень, де є панорамні вікна врівень з підлогою. Цей вид опалення, створюючи ефект теплової завіси, перешкоджає появі конденсату на вікнах. Внутрішньопідлогові конвектори Carrera в Україні незамінні, коли необхідно зберегти дизайн інтер'єру квартири, не порушивши затишок і розташування меблів, і ефективно обігріти приміщення.

Принцип роботи даних обігрівальних приладів полягає в природній конвекції. Але є і конвектори з примусовою конвекцією, для чого в конструкцію приладу внесений тангенціальний вентилятор, а також є електричні. Конвектори мають універсальний тип підключення і легко адаптуються до будь-якій системі опалення.


Підлогові і плінтусні конвектори


На жаль, не завжди є можливість вбудувати в підлогу внутрішньопідлоговий конвектор. В цьому випадку можна використовувати плінтусні конвектори, які мають таку ж високу якість, а конструкція передбачає їх розміщення по периметру приміщення у вигляді збільшених плінтусів. Можна встановити також підлогові конвектори, розмістивши їх під вікнами з низькими підвіконнями або в іншому місці, де вони не будуть заважати.

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback