Вертикальні дизайнерські радіатори опалення – купити в Києві і Україні | Radiators
Мова:
UA
 • RU
 • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
 • RU
 • UA
Фільтр

Ціна (грн)

от
до

Бренд

Тип

Висота, мм

Ширина, мм

Вертикальні дизайнерські радіатори

Вертикальні радіатори опалення - це опалювальні прилади, основна особливість яких в довжині, яка в кілька разів перевищує ширину. Завдяки особливостям конструкції вони можуть встановлюватися на будь-якій вільній стіні в кімнаті. Таке рішення особливо вигідно для будівель, де немає можливості встановити подібне обладнання під вікном. У будинку, де є панорамні вікна або засклені стіни, вертикальна батарея дозволяє обігріти приміщення, запобігти втратам тепла через віконні конструкції, появі цвілі або грибка, а також конденсату.

Незвичайні радіатори відрізняються не тільки функціональністю, але і привабливим зовнішнім виглядом, завдяки якому вписуються в дизайн будь-якої кімнати.

 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг
 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг
Показати ще 23 товарів

Особливості вертикальних дизайн-радіаторів


Вузький вертикальний радіаторДизайнерські радіатори опалення вертикальні купити

Вертикальні дизайн радіатори мають ряд особливостей, завдяки яким вони виконують свою функцію протягом тривалого часу:

 • у виробництві застосовуються якісні міцні матеріали;
 • батареї відрізняються високою тепловіддачею;
 • ефективно обігрівають приміщення;
 • використовують мінімум ресурсів;
 • зберігають нормальний вигляд і функціональність при температурі 90 градусів, максимальне значення повинно бути не більше 110 градусів.

Високі батареї опалення підключаються знизу. Нижня підключення дозволяє виконати прихований монтаж труб, завдяки якому зберігається естетичний вид обладнання.


Дизайн високих батарей опалення


декоративні батареївертикальні радіатори дизайнерські

На сторінці представлено обладнання різних форм і розмірів. Завдяки великому асортименту підібрати оптимальний дизайнерський вертикальний радіатор в будь-яке приміщення не складає особливих труднощів. Є можливість знайти не тільки потрібний розмір, а й підібрати колір. Більшість моделей фарбують, використовуючи якісне порошкове покриття, яке зберігає свою яскравість протягом тривалого часу і не піддається негативному впливу вологи, високих температур і хімії.

Унікальні опалювальні прилади стають частиною інтер'єру. Красиві радіатори не потрібно ховати, вони прикрашають кімнату, є одним з цікавих аксесуарів. Можна знайти навіть радіатори з малюнками, які і зовсім не схожі на прилади опалення.


Переваги вертикальних радіаторів опалення


Вертикальний радіатор з нижнім підключеннямДизайнерський вертикальний радіатор

Оригінальні дизайн радіатори опалення водяні вертикальні купити можна за доступною вартістю. Ціни залежать від виробника, розмірів обладнання, особливостей конкретного проекту. Великий вибір варіантів дозволяє знайти рішення під будь-який бюджет. Якість всіх опалювальних приладів гарантується. Кожен виробник надає гарантію не менше, ніж на 10 років. За фактом всі пристрої успішно функціонують набагато довше. Навіть в умовах підвищених навантажень, значної вологості, вони зберігають нормальний вигляд і функціональність. 

Дизайнерські радіатори відрізняються практичністю, їх роботу легко регулювати за допомогою надійних елементів конструкції. Для приладів характерні стійкість до зношування і довговічність. Є справжньою знахідкою для сучасного дизайну, створюють комфортні умови в кімнаті, а також при цьому красиво виглядають.

Популярні виробники вертикальних дизайнерських радіаторів: Cordivari, Terma, Antrax, Ideale та Betatherm.

Трубчасті вертикальні радіатори є важливим елементом опалення, який поєднує в собі ефективність та стиль. Ці радіатори відрізняються трубчастою конструкцією, яка сприяє швидкому та ефективному розподілу тепла у приміщенні. Популярні виробники трубчастих радіаторів: Cordivari, Arbonia і Irsap.

Також радимо звернути увагу на сталеві панельні радіатори.

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback