Внутрішньопідлогові конвектори Isan — купити радіатори Ісан в Києві, Харкові та Україні | Radiators
Мова:
UA
  • RU
  • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
  • RU
  • UA

Внутрішньопідлогові конвектори та радіатори ISAN

Внутрішньопідлогові конвектори та радіатори ISAN

Торгова марка ISAN — найбільше підприємство з виготовлення рушникосушок, дизайнерських радіаторів, внутрішньопідлогових і підлогових конвекторів опалення. Виробник ISAN успішно існує вже 60 років. За час своєї роботи компанія ISAN вийшла на міжнародний рівень і експортує свої товари по країнам Євросоюзу і світу.

Ми — офіційні представники бренду в Україні. Працюємо на ринку більше 6 років і за цей час встигли заслужити довіру клієнтів з усіх куточків України.

  • Ціна
  • Ціна
  • Рейтинг
  • Ціна
  • Ціна
  • Рейтинг
Показати ще 23 товарів

Особливості продукції торгової марки ISAN


Основна спеціалізація виробника ISAN — трубчасті радіатори для ванних кімнат. Саме цей продукт зробив торгову марку Ісан відомою на міжнародному ринку. Їхня відмінна риса — високі технічні та естетичні показники. Опалювальні системи торгової марки ISAN експортуються, в основному, в країни Європейського Союзу.

Продукція ISAN відповідає всім екологічним і якісними показниками. Виробництво радіаторів, конвекторів та інших опалювальних елементів бренду ISAN контролюється на всіх етапах відповідно до системи ISO 9001: 2008.

Опалювальні прилади Ісан виконують вимоги сертифікації, що діє в рамках Цивільного та Господарського кодексів окремих країн. Продукція торгової марки ISAN відповідає найсуворішим вимогам стандартів.


Асортимент продукції компанії ISAN


Радіатори та внутрішньопідлогові конвектори ISAN — результат кропіткої роботи інженерів і дизайнерів. Продукція торгової марки Ісан різноманітна настільки, що для кожної кімнати можна підібрати оригінальний опалювальний елемент, який впишеться в інтер'єр і підкреслить його особливості.

У каталозі продукції ISAN представлені підлогові радіатори, конвектори, настінні, вертикальні, панельні, дизайнерські декоративні батареї. Також компанія виробляє трубчасті радіатори, рушникосушки та вбудовані цокольні конвектори.


Де купити конвектори Ісан в Україні?


Конвектори та радіатори торгової марки Ісан об'єднали в собі якісні та довговічні матеріали, сучасний дизайн і оптимальну вартість товару. Щоб купити конвектор або радіатор ISAN в Україні, виберіть потрібний продукт в нашому каталозі на сайті Radiators.in.ua та оформіть заявку. Або зателефонуйте в наш магазин Radiators.in.ua, де консультанти допоможуть вибрати відповідний товар. Товари доступні для покупки в Києві і Україні (є доставка).

Також радимо звернути увагу на електричні внутрішньопідлогові моделі конвекторів.

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback