Конвектори опалення — купити в Києві і Україні за найкращими цінами з відгуками | Radiators
Мова:
UA
 • RU
 • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
 • RU
 • UA
Фільтр

Ціна (грн)

от
до

Бренд

Тип

Висота, мм

Ширина, мм

Довжина, мм

Тип конвектора

Конвектори опалення

Грамотно спланована система опалення - запорука комфортного проживання в будинку або квартирі. Вона повинна бути не тільки економічною і ефективною, але і максимально гармонійно доповнювати інтер'єр приміщення. Саме з цієї причини сьогодні все частіше власники міської та заміської нерухомості вибирають конвектори для опалення, які можуть використовуватися не тільки в якості додаткового, а й основного джерела тепла, ідеально впишуться в дизайн кімнати і забезпечать в ній затишок.

 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг
 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг
Показати ще 23 товарів

Що таке конвектор опалення?


конвектор опалення електричний цінапідлоговий радіатор опалення в підлогу ціна

Конвектор опалення - це сучасне опалювальне обладнання, призначене для конвекції повітря в замкнутому просторі. В основі цього приладу лежать відомі всім закони фізики, згідно з якими тепле повітря легше холодного, тому воно піднімається. А холодне повітря забирається конвектором, де в теплообміннику нагрівається до потрібної температури, потім знову потрапляє в кімнату.

Завдяки такому принципу дії конвектори мають наступні відмінні риси:

 1. В процесі роботи приладу не виділяються шкідливі і токсичні речовини - це значить, що його без побоювання можна використовувати в спальнях, дитячих і кухонних приміщеннях.
 2. Сучасні моделі пристроїв «не спалюють" кисень, як, наприклад, масляні радіатори, при цьому зберігають в кімнаті оптимальний для сну, відпочинку або роботи мікроклімат.
 3. Не можна не відзначити ще одну особливість конвекторів нового покоління - в більшості своїй вони оснащені спеціальними захисними кожухами. З одного боку, вони запобігають опікам від випадкового зіткнення з гарячим приладом, з іншого - надають обладнанню привабливий і цікавий зовнішній вигляд.

За принципом нагріву обладнання ділиться на наступні групи:

 1. Водяні конвектори. Схема їх роботи гранично проста - всередині приладу розміщена труба, по якій циркулює гарячий теплоносій, ефективно нагріваючи теплообмінник, що забезпечує конвекцію повітря. Водяний конвектор опалення можна купити в якості відмінною альтернативи звичайним алюмінієвим радіаторам.
 2. Газові моделі - вони є найбільш економічним видом опалювального обладнання. Однак через цілої низки обмежень і високу небезпеку газового палива його вкрай рідко використовують для обігріву житлових і громадських приміщень.
 3. Електричні конвектори для опалення будинку є найбільш простим і доступним способом спроектувати енергоефективну систему опалення. Для роботи таких пристроїв не потрібно прокладати труби, купувати дорогі котли або витрачати свій час на отримання численних дозволів в державних наглядових органах.

За принципом циркуляції повітря зазвичай розрізняють наступні види конвекторів:

 • з природною конвекцією;
 • з примусовою циркуляцією.

Природна циркуляція застосовується в більшості сучасних моделей конвекторів, які широко використовуються в будівлях і приміщеннях різного призначення.

Моделі з примусовою циркуляцією являють собою конвектори, доповнені потужним вентилятором (або вентиляторами), основне завдання якого полягає в зменшенні часу обігріву кімнати.


Вартість конвектора опалення


конвектори настінні водяні

Багато клієнтів замислюються, від чого залежить ціна конвектора опалення? На перший погляд може здатися, що більшість моделей, представлених в нашому каталозі, схожі між собою. При цьому вартість різних пристроїв різниться досить сильно. Але це тільки на перший погляд. Ціна реалізованих нами опалювальних пристроїв складається з наступних чинників:

 1. Способи монтажу — найбільш дорогими є електричні вбудовувані конвектори опалення, ціна яких може досягати 25 тисяч грн. і вище.
 2. Принцип нагріву. З огляду на простоту конструкції, на водяні конвектори опалення ціна набагато нижча ніж вартість електричних моделей.
 3. Дизайн — очевидно, що якщо обігрівальний прилад буде знаходитися на видному місці, він повинен мати естетично привабливий зовнішній вигляд, що доповнює загальний вигляд кімнати.
 4. Наявність додаткових функцій. Це можуть бути вбудовані терморегулятори, індикатори, дисплеї, панелі управління, зволожувачі та іонізатори повітря - всі вони здатні суттєво збільшити початкову ціну моделі.

Наш інтернет-магазин безпосередньо співпрацює з провідними вітчизняними та європейськими виробниками конвекторів та іншого опалювального обладнання, що дозволяє нам встановлювати на весь товар конкурентну вартість, з якої виключені всілякі націнки і комісії посередників.


Де купити конвектори опалення?


конвектори електричні в підлогурадіатор настінний вертикальний

Щоб купити конвектори опалення в Києві, Харкові, Одесі та інших містах України, вам більше не потрібно витрачати свій час на довгі походи по магазинах - досить зайти на сайт «Radiators» і вибрати відповідний для вас варіант в нашому каталозі.

Наші менеджери обов'язково допоможуть вам підібрати внутрішньопідлогові, підлогові, плінтусні і настінні конвектори для опалення квартири або будинку від провідних українських та європейських брендів. Також у нас можна замовити виготовлення конвекторів відповідно до ваших уявлень про дизайн і характеристик ідеального опалювального обладнання.

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback