Мова:
UA
 • RU
 • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
 • RU
 • UA
Фільтр

Ціна (грн)

от
до

Бренд

Висота, мм

За розміром

Вузький

За типом профілю

По типу кімнати

Стиль

Ретро

Японський

Тип рушникосушки

Спосіб монтажу

Горизонтальний

Кутовий

Матеріал

Алюміній

Латунь

Сталь

Холоднокатана сталь

Особливости

З полицею

Рушникосушки зигзаг

 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг
 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг

Рушникосушки зигзаг є стильною і практичною частиною інтер'єру ванної кімнати або кухні. Вони дозволяють швидко висушити не тільки рушники, а й різні предмети одягу. Рушникосушки зигзаг користуються популярністю завдяки незвичайній формі, стильному дизайну і зручності у використанні.


Види рушникосушок
За типом теплоносія прийнято виділяти дві групи рушникосушок:

 1. З водяним підігрівом;
 2. З електропідігрівом.

Кожна з цих груп має свої переваги і недоліки. Водяні Zigzag рушникосушки прості в обслуговуванні і не вимагають додаткового догляду, але працюють тільки під час опалювального сезону. А електричні рушникосушки зигзаг працюють автономно і мають функцію регулювання температури, але ціна на такі пристрої буде трохи вище.


Форма і розмірЄ два різновиди геометричних рішень зиґзаґоподібних рушникосушок:

 • змійовик;
 • драбинка.

Обидва види однаково добре справляється з поставленими завданнями, за фізичними характеристиками немає ніякої різниці. Вибір варто робити виходячи з індивідуальних особливостей дизайну і особистих переваг.

Розміри можуть варіюватися в широких межах. І перед тим, як купити пристрій, слід звернути увагу на наступні чинники:

 1. Розмір приміщення. У великих кухнях і ванних кімнатах можна встановлювати рушникосушки з більшою висотою і шириною. Також варто звернути увагу на зростання членів сім'ї - дуже великі пристрої можуть бути незручні у використанні в деяких випадках.
 2. Ефективна площа рушникосушки. Чим більше людей у вашій родині, тим більших розмірів буде потрібно пристрій. У тому випадку, якщо з якоїсь причини не можна встановити одну великий рушникосушку зигзаг, можна монтувати кілька пристроїв з меншими розмірами.

Стиль
Рушникосушка zigzag
- незвичайна і суперечлива модель. Хтось побачить у влаштуванні стильну форму і рівний прямокутник зовнішнього оздоблення. Іншим кинеться в очі забавно розташовані зигзагоподібні перемички. На перший погляд таке розташування труб може здатися хаотичним. Але конструкція рушникосушок завжди продумується дизайнерами таким чином, щоб була присутня симетрія, а площа нагріву використовувалася максимально ефективно.

Рушникосушки зигзаг відходять від звичайних строгих форм. Такі пристрої є відмінним варіантом для тих, хто шукає нові ідеї для свого інтер'єру. Особливо добре zigzag рушникосушки виглядають в сучасних інтер'єрах в стилі хай-тек.

На ринку присутні пристрої з різними колірними рішеннями для різних інтер'єрів. Особливо виграшно виглядає компанія TERMA: в її асортименті присутні як класичні сірі і білі пристрої, так і більш екстравагантні яскраво-червоні і світло-бірюзові.

Багаточисельні клієнти, які придбали такі пристрої, позитивно відгукуються і радять рушникосушку зигзаг (відгуки про подібні моделі вкрай позитивні). На нашому сайті ви можете підібрати зигзаг рушникосушку, яка ідеально впишеться в дизайн вашого будинку.

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback