Мова:
UA
 • RU
 • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
 • RU
 • UA
Фільтр

Ціна (грн)

от
до

Бренд

Висота, мм

Ширина, мм

За розміром

За типом профілю

M-образний

S-образний

Змійка

По типу кімнати

Тип кріплення

Поворотний

Стиль

Спосіб монтажу

Горизонтальний

Матеріал

Особливости

З полицею

Рушникосушки електричні сталеві

 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг
 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг
Показати ще 23 товарів

Сталеві електричні рішникосушкиРушникосушки для ванної кімнати електричні сталеві є сантехнічними приладами для:

 • підтримки мікроклімату у вологих приміщеннях;
 • обігріву приміщень;
 • просушування рушників і інших невеликих предметів;

Вони застосовуються, як правило, в таких приміщеннях, в яких немає доступу до систем гарячого водопостачання. Ці прилади не підключаються до водопостачання. Вони мають змійовик замкнутої форми, в якому розташований нагрівальний елемент з теплоносієм (мокрий тип) або електричний кабель в захисній оболонці з силікону (сухий тип).

Крім того, сталеві електричні рушникосушки можуть виконувати декоративні функції, і бути елементами дизайну ванної кімнати, виконаної в сучасному, класичному, або будь-якому іншому стилі. При виборі цього елемента враховуються особливості і характеристики електричних рушникосушок.


Види електричних рушникосушокВсі електричні сталеві рушникосушки класифікуються за своїми особливостями і характерними ознаками. Серед цих параметрів такі характеристики.

 1. Споживана потужність. Сухі прилади мають малу потужність до 100 Вт. А мокрі володіють потужністю до 2-х Кіловат. Цей показник впливає на тепловіддачу і можливість регулювання температури.
 2. Матеріали виготовлення. Для ефективного використання електричних рушникосушок зі сталі потрібно прилади мокрого типу. Вони володіють хорошими технічними та споживчими характеристиками, і відмінно виконують свої функції.
 3. Тип підключення. Мокрі електричні прилади підключаються тільки вертикально. Тому що циркулючий в них теплоносій повинен переміщатися у вертикальній площині. А прилади з кабелем всередині можна встановлювати і вертикально, і горизонтально. Це залежить тільки від виду проводки (прихована або закрита), моделі приладу, і дизайну ванної кімнати.
 4. Використовуваний наповнювач. Цей параметр враховується при виборі електричної сталевої рішникосушки так званого мокрого типу. В якості теплоносія в таких конструкціях може застосовуватися масло, вода, або антифриз. При цьому речовина переміщається по змійовику, безперервно нагріваючись, і віддаючи тепло на поверхню. У пристроях сухого типу кабель, виготовлений з металу високого опору, нагрівається до потрібної температури, нагріваючи і саму конструкцію. Ціна на них набагато нижче, ніж ціна на пристрої з рідким теплоносієм.
 5. Форма і розміри. Електричні прилади випускаються різних форм і розмірів. Вибір залежить від переваг покупця.
 6. Інші характеристики. Існують моделі з таймером, який регулює час і режим роботи. Випускаються також електричні прилади з висувними і поворотними елементами. Вони сприяють економії простору, і не займають зайвої площі.

Важливо! При виборі стальної електричної рушникосушки першу чергу загострюють увагу на технічних параметрах, безпеки і наявності гарантії. Згідно з відгуками споживачів непогано зарекомендували себе прилади польського виробництва з вертикальною установкою.

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback