Мова:
UA
 • RU
 • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
 • RU
 • UA
Фільтр

Ціна (грн)

от
до

Бренд

Висота, мм

За розміром

За типом профілю

По типу кімнати

Тип кріплення

Стиль

Тип рушникосушки

Спосіб монтажу

Кутовий

Особливости

Рушникосушки Laris | Ларіс

 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг
 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг
Показати ще 23 товарів

Рушникосушки Laris - опалювальні системи високої якості від вітчизняного виробника виробів з нержавіючої сталі. Компанія протягом 15 років займається поставками імпортного металопрокату і використовує у виготовленні продукції тільки кращі матеріали.

Компанія Ларіс має хорошу репутацію, завоювала довіру безлічі підприємств, організацій і клієнтів. Поєднання власного виробництва та проектування, індивідуальний підхід до замовлення і клієнтові, забезпечують можливість вирішувати найскладніші завдання і задовольняти будь-які потреби.


Види рушникосушок


Найпопулярніший вид пристрою - водяна рушникосушка Laris. Проте електричний аналог теж користується високим попитом. Прилади допоможуть знизити вологість в зоні ванни і швидко висушити необхідні речі.

 1. Електричні - працюють і безпосередньо залежать від потужності. Вони працюють в мережі і можуть монтуватися де завгодно у ванній. Купуючи такий продукт, ви повинні знати, що вам доведеться платити більше за рахунки через використане світло.
 2. Водяні - працюють за рахунок циркуляції гарячої води всередині приладу, але їх можна встановити тільки в певних місцях. Підключаються до гарячої води або до системи опалення.

Основні переваги


Основна перевага виробів Laris полягає в витонченість форм і вмілому завершенні чудовою функціональності в надзвичайно сучасній формі. Тому неважливо, чи є ви естетом, який в основному займається дизайном, або практиком, для якого важлива функціональність, компанія може запропонувати вам широкий спектр продуктів, які будуть відповідати вашим вимогам.

Коли ви подиветеся на рушникосушки Ларіс, ви напевно швидко помітите унікальний дизайн, який явно відрізняється від нудних продуктів інших брендів. Вся продукція радує око і відмінно оживляє декор навіть зовсім звичайній ванні кімнати. При цьому ціна рушникосушок Laris вигідно вирізняється серед конкурентів.

У виробництві рушникосушок для ванних кімнат компанія керується міжнародними стандартами і строгими технічними вимогами, але враховує особливості вітчизняних умов водопостачання.

Для отримання досконалого результату фахівці відбирають кращі матеріали, серед яких перевага віддається перевіреним маркам нержавіючої сталі, а також користуються сучасним обладненням, не шкодуючи коштів на його своєчасну модернізацію. Вироби компанії Ларіс відрізняються:

 1. довговічністю;
 2. стійкістю до механічних пошкоджень;
 3. здатністю витримувати високий тиск;
 4. високою тепловіддачею;
 5. антикорозійними властивостями.

Задоволені клієнти залишають відгуки на рушникосушки Laris, підтверджуючи перераховані вище переваги.

В даний час доступний величезний вибір виробів різних форм і розмірів, так що можна підібрати модель, яка ідеально впишеться в будь-яке приміщення. Купити рушникосушку Ларіс в Києві за найнижчими цінами можна в нашому інтернет-магазині.

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback