Мова:
UA
 • RU
 • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
 • RU
 • UA
Фільтр

Ціна (грн)

от
до

Бренд

IDEALE

Genesis Aqua

Kermi

Enix

Zehnder

Висота, мм

За розміром

Вузький

За типом профілю

S-образний

Зигзаг

Змійка

По типу кімнати

Тип кріплення

Стиль

Ретро

Японський

Спосіб монтажу

Кутовий

Матеріал

Алюміній

Сталь

Холоднокатана сталь

Особливости

Водяні рушникосушки з полицею

 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг
 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг

Водяні рушникосушки з полицею користуються великим попитом у сучасних покупців. Вироби виглядають елегантно і стильно, поєднуючи функції оригінального елемента дизайну з продуманою надійністю і практичністю.

Особливість цих пристроїв в тому, що водяні рушникосушки з полицею найчастіше підключають до системи опалення: централізованої або автономної. Можливий також підігрів від системи гарячого водопостачання, що залежить виключно від рішення власника житла.

Труби виробу наповнені робочою рідиною. Це може бути технічна вода, антифриз або масло.


Чому варто придбати водяні рушникосушки з поличкою?


Водяна рушникосушка з полицею


Водяні рушникосушки з полицею
- відмінний вибір для тих, хто особливо цінує комфорт, затишок і ергономічність, а також звик економно витрачати ресурси. Одна з безперечних переваг цього змійовика - можливість обійтися без використання електроенергії.

Водяні рушникосушки з поличкою дуже зручно встановлювати і монтувати. Головне - визначитися з місцем, яке вони займуть у ванній кімнаті. Навіть невеликі розміри приміщення не стануть на заваді для монтажу цього необхідного виробу.

На білизну та рушники, що зберігаються на полиці, не буде стікати вода з мокрих речей, які сушаться внизу. Завдяки цій особливості рушникосушки водяні з полицею придбали заслужену популярність. Крім того, на поличці можна швидко сушити різноманітні м'які іграшки, шапки, подушки, які неодмінно впадуть з перекладини.


Рушникосушки водяні з поличкою: як вибрати?


Водяна рушникосушка з полицею, як вибрати?Водяна рушникосушка з полицею, хром

Рушникосушки водяні з полицями треба вибирати вдумливо і уважно. В першу чергу, зверніть увагу на наявність гарантійного талона та паспорта, що підтверджують якість продукції.

Краще вибрати рушникосушки водяні з поличкою без шовних труб, які можуть розійтися під тиском. Суцільнотягнені моделі набагато практичніше і надійніше.

Рекомендуємо звернути увагу на рушникосушки водяні з полками з нержавіючої сталі, яка є найкращим матеріалом для цих виробів. Збереження змійовика у вологому середовищі забезпечить хромоване покриття. Зверніть також увагу на наявність додаткового антикорозійного покриття всередині.

Якщо, зваживши всі за і проти, ви зупинитеся на відповідній моделі, монтаж сушарки не займе багато часу і зусиль. А сам виріб прослужить довгі роки без прикрих поломок, корозії і механічних пошкоджень.

Продумана дизайнерами конструкція, сучасні технології та якісні матеріали виготовлення, продовжують термін справної роботи водяної рушникосушки максимально надовго. За умови правильного підключення, ця модель переживе не один ремонт.

Способи підключення сушарки з полицею:

 1. нижній;
 2. діагональний;
 3. бічний.

Цей нюанс теж обов'язково враховувати під час вибору відповідної моделі, звертаючи увагу на особливості планування ванної кімнати.

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback