Мова:
UA
 • RU
 • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
 • RU
 • UA
Фільтр

Ціна (грн)

от
до

Бренд

Тип

Висота, мм

Ширина, мм

Довжина, мм

Тип радіатора

Вид радіатора

Спосіб монтажу

Тип підключення

Матеріал

Радіатори опалення

Опалювальні радіатори — сучасне обладнання для підтримки тепла в приміщенні. Вони представляють собою конструкцію, яка після наповнення теплоносієм нагріває повітря в приміщенні.

Сьогодні ви можете купити радіатори для опалення з ергономічних матеріалів, відповідно своєму бюджету і габаритам приміщення. Потрібен новий опалювальний радіатор в квартиру? Приходьте в наш магазин радіаторів Radiators.in.ua.

 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг
 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг
Показати ще 23 товарів

Якими бувають радіатори?


В нашому магазині представлені найрізноманітніші моделі опалювальних радіаторів в квартиру. Тут ви знайдете:

Для любителів ексклюзиву у нас є чавунні ретро радіатори. Також ви можете купити радіатори опалення в Києві, які ідеально впишуться в інтер'єр вашого будинку або офісу.


Найпопулярніші радіатори опалення


Радиатор отопленияНайпопулярніші радіатори

Перш ніж купити радіатори для опалення, необхідно вивчити асортимент і особливості конструкції. Уже багато років найпопулярнішими залишаються опалювальні радіатори в квартиру з алюмінію і біметалеві.

Заміна старих радіаторів на алюмінієві або біметалеві в будинку з автономним опаленням допоможе уникнути перепадів робочого тиску. Але в будинках з централізованим опаленням можуть виникати проблеми.


Переваги та недоліки сучасних радіаторів


Радиатор отопленияСовременный радиатор отопления

Оскільки радіатори з алюмінію залишаються найпопулярнішими, звернемо увагу на їх переваги:

 1. Перша з них — ціна радіатора.
 2. Сучасні радіатори для опалення, виконані з алюмінієвих секцій, мають високу тепловіддачу.
 3. Доступна можливість регулювання температури.

На жаль, у цих радіаторів є один вагомий недолік: вони легко піддаються корозії. Тому, якщо хочете купити радіатор опалення в Києві з алюмінієвих секцій, потрібно обов'язково враховувати цю особливість. Виробники опалювальних систем прагнуть до створення більш досконалих радіаторів. Саме тому були створені біметалеві радіатори, які ви можете придбати в нашому магазині радіаторів Radiators.in.ua.

На відміну від алюмінієвого ціна радіатора біметалевого типу значно вище. Це пояснюється наявністю в складі сталі. Саме вона допомагає радіаторів протистояти корозії і витримувати робочий тиск в 40 атмосфер. Вважається, що міцність біметалевих радіаторів в 2 рази вище, ніж у алюмінієвих. Відповідно, вони відмінно підходять для будинків з централізованим опаленням.

Варто зауважити, що біметалеві опалювальні радіатори в квартиру мають тепловіддачу не гірше, ніж їхні алюмінієві аналоги.

Щоб купити радіатор опалення в Києві, достатньо зателефонувати нам або заповнити форму на сайті. Ми ж гарантуємо якісне обслуговування і кращі ціни на радіатори!

Також в нашому магазині можна купити внутрішньопідлогові з вентилятором, без вентилятора і електричні конвектори опалення.

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback