Мова:
UA
 • RU
 • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
 • RU
 • UA
Фільтр

Ціна (грн)

от
до

Бренд

Висота, мм

Довжина, мм

Країна-виробник

Спосіб монтажу

Алюмінієві радіатори

Алюмінієві секційні радіатори відразу ж завоювали увагу своїми технічними характеристиками і позитивним співвідношенням «ціна-якість». Сьогодні це високотехнологічні вироби, які мають європейські і українські сертифікати якості.

 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг
 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг

Види алюмінієвих радіаторів


Види алюмінієвих радіаторівВиди алюмінієвих радіаторів 2

Алюмінієві радіатори опалення виготовляються з боковим і нижнім підведенням теплоносія, що дозволяє приховати більшу частину підвідних і відвідних труб. Такі прилади в основному випускаються двох видів:

 • литі (монолітні, виготовлені за допомогою лиття);
 • екструдовані (зварні з окремих профілів).

Також алюмінієві радіатори класифікуються на панельні (цільні) і секційні.

Алюмінієві радіатори секційні зібрані із секцій, кількість яких можна додавати або зменшувати, а також замінювати, в разі виходу з ладу однієї з секцій. Випускаються алюмінієві радіатори різних розмірів, горизонтальної або вертикальної форми.


Особливості алюмінієвих радіаторів


Особливості алюмінієвих радіаторівОсобливості алюмінієвих радіаторів 2

Алюмінієві радіатори, які виготовляються із сучасних матеріалів з застосування новітніх технологій, відрізняються наступними особливостями:

 1. Високий рівень віддачі тепла і великий тепловий потік, які забезпечуються завдяки гарній теплопровідності алюмінію, збільшеної площі теплообміну і наявності широких водяних каналів;
 2. Вишуканий, стильний дизайн і витончений зовнішній вигляд;
 3. Невелика вага, що спрощує монтаж і дозволяє монтувати радіатори навіть на тонких стінах і простінках;
 4. Модульність деяких моделей, що дозволяє ефективно опалювати приміщення будь-якого обсягу;
 5. Адаптація до українських опалювальних мереж і можливість експлуатувати при тиску в системі 16-20 атмосфер, а в деяких моделях до 40 атмосфер;
 6. Висока міцність радіаторів і бездоганне двоетапне покриття, розраховані на тривалу експлуатацію;
 7. Бездоганна якість, яке досягається багаторівневим контролем виготовлення і обов'язковим тестуванням всієї готової продукції;
 8. Висока ефективність навіть в опалювальних системах з невисокою температурою теплоносія;
 9. Низька інерційність, велика кольорова гама і оптимальна ціна.

З огляду на ці переваги, купити алюмінієві радіатори прагне все більше людей.


Технологія виготовлення


Технологія виготовленнясекционные радиаторы отопления алюминиевые

Більшість алюмінієвих радіаторів виготовляються литтям під тиском, що забезпечує їм високу міцність і надійну корозійну стійкість. В процесі виготовлення спочатку радіатор покривається захисною плівкою з оксиду з подальшим дворазовим емалевим покриттям.

Деякі виробники використовують гібридний метод,виготовляючі блоки з двох або трьох секцій, які потім збираються і з'єднуються електрохімічної зварюванням.


Як вибрати і купити алюмінієвий радіатор


Як вибрати і купити алюмінієвий радіаторЯк вибрати алюмінієвий радіатор

Перш ніж купувати радіатор опалення, потрібно знати параметри приміщення:

 • обсяг;
 • поверх;
 • площа скління;
 • кількість стекол в склопакеті;
 • кутове приміщення або серединне;
 • товщину стін;
 • вид покрівлі - шатрова або м'яка (для котеджу).

Також важливо володіти інформацією, до якої системи опалення будуть підключатися радіатори: до індивідуальної або централізованої, і який тиск в ній.

Підбираючи радіатор, слід звертати увагу на його технічні характеристики. Потрібно враховувати, що хоча тиск при централізованому опаленні знаходиться в межах 6 атмосфер, але після ремонту теплових мереж і запуску опалення, тиск в них може різко підскочити, тому бажано вибирати радіатори з запасом міцності.

При розрахунку кількості радіаторів, необхідно керуватися такими даними: одна секція алюмінієвого радіатора 100х600х80 мм відповідає тепловіддачі 140-160 Ватт і здатна обігріти 1,5-2 м2 звичайного приміщення висотою 2,5-3 м.

Якщо ж передбачуване для опалення приміщення має тонкі або кутові стіни, велику площу скління та інші чинники, що збільшують тепловіддачу, тоді отриману в результаті розрахунків кількість секцій радіаторів, потрібно збільшити приблизно на 20 відсотків.

Купити в Україні радіатор алюмінієвий, ціна якого відповідає якості, можна в нашому магазині за адресою м.Вишневе ЖК «Акварелі 2» вул.Освіти 19. Також на алюмінієві радіатори інтернет-магазин Radiators.in.ua приймає замовлення онлайн і забезпечує їх своєчасне виконання.

Також радимо звернути увагу на чавунні ретро, низькі, дизайнерські, трубчасті від Arbonia і сталеві панельні радіатори.

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback