Комплектуючі для підключення радіаторів опалення — купити в Києві | Radiators
Мова:
UA
 • RU
 • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
 • RU
 • UA
Фільтр

Ціна (грн)

от
до

Бренд

Комплектуючі для радіаторів

До комплектуючих для радіаторів опалення відносять відключаючі і регулюючі крани, термостатичні клапани, термоголовки, датчики температури і пристрої для випуску повітря. Їх установка дозволяє підтримувати заданий температурний режим в приміщенні, запобігти зайву витрату тепла, а так само відключати опалювальний прилад від системи в разі аварійної ситуації або для заміни.

 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг
 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг
Показати ще 23 товарів

Комплектуючі для підключення радіаторів опалення


Представлені на сайті комплекти запірно-регулюючої арматури відрізняються за:

 • методом підключення;
 • матеріалу корпусу;
 • варіанту дизайнерського оформлення.

Спосіб підключення кранів може бути нижнім або бічним.

 1. Для радіаторів з нижнім підключенням два радіаторних крана об'єднані в загальний компактний блок невеликих габаритних розмірів.
 2. Комплект арматури під класичні батареї з боковим підключенням передбачає окреме виготовлення верхнього і нижнього запірного пристрою.

Зверніть увагу! Відмінність верхнього крана від нижнього зазвичай полягає в наявності посадкового гнізда під термоголовку або термостатичного клапана.

Корпуси кранів на радіатор опалення, клапанів і термоголовок виготовляються з легованою сталі, латуні, алюмінієвих сплавів і чавуну. Ці матеріали мало схильні до корозії, що забезпечує більшу тривалість експлуатації.

Корпуси кранів пофарбовані полімерними фарбами або нікельовані. Незабарвлена латунь застосовується для виготовлення запірної арматури ексклюзивного дизайну під старовину. Такі крани красиво виглядають на чавунних радіаторах М140 або їх аналоги.

В окрему групу комплектуючих для радіаторів опалення слід виділити термоголовки для радіатора і датчики температури. Це пристрої, що виконують одночасно кілька функцій в автоматичному режимі. Вони здійснюють контроль температури повітря в приміщенні і керують положенням запірного крана для підтримки комфортних умов.

Зверніть увагу! Установка комплектуючих для радіаторів опалення дозволяє знизити витрату тепла на 20-30% за рахунок точного контролю і відсутності перегріву повітря.

При цьому термостатичні головки можуть бути програмувальними або ручного управління. У програмі управління можна задати режим зниження температури повітря погодинно в кожен окремий день тижня.

Ці комплектуючі підійдуть для: низьких, вертикальних, трубчастих, дизайнерських та сталевих панельних радіаторів.


Виробники комплектуючих до радіаторів


На нашому сайті представлена запірно-регулююча арматура і пристрої 11 брендів, які відомі якістю і надійністю своєї продукції в усьому світі.

Бренд Країна Продукція
Tervix Німеччина Програмовані бездротові термостатичні головки.
Idrosfer Іспанія Латунні радіаторні крани з ексклюзивним дизайном.
Carlo Poletti Італія Термостатичні головки, пристрої для відведення повітря
і латунні крани з ексклюзивним дизайном.
Comap Франція Термостатичні головки.
Heimeer Німеччина
Oventrop Німеччина
Siemens Німеччина Запірні, регулюючі та термостатичні крани.
Danfoss Польща Термостатичні головки.
Honeywell Німеччина Кімнатні термостати з регулятором.
Schlosser Польща Термостатичні комплекти для підключення радіатора.
Mycond Англія Програмовані кімнатні термостати.

Зверніть увагу! Вартість комплектуючих до радіатора опалення залежить від виду застосовуваних матеріалів, кількості виконуваних функцій, точності вимірювань, розкрученості бренду і багатьох інших факторів.


Купити комплектуючі для радіаторів опалення в Radiators


Інтернет-магазин Radiators пропонує своїм покупцям найбільш вигідні умови продажу. Ми гарантуємо високу якість арматури і регуляторів та повна відсутність підробок. Це засновано умовами прямого співробітництва з більшістю виробників комплектуючих для радіаторів опалення, пристроїв підключення і управління роботою опалювальних приладів.

Компанія працює на ринку більше 6 років, і за цей час співробітники придбали великий досвід і знання сучасних технологій виготовлення опалювального обладнання та комплектуючих. Саме тому в нашому каталозі ви зможете купити комплектуючі до радіаторів найвищої якості і оригінального дизайну за цілком доступними цінами. При цьому буде забезпечена оперативна доставка за вказаною адресою.

У разі необхідності кваліфікований фахівець проконсультує вас і допоможе з вибором комплектуючих для підключення радіаторів опалення конкретної моделі. Так ви зможете визначити найбільш оптимальний варіант для вашого випадку.

При необхідності придбати комплектуючі для радіаторів опалення звертайтеся в інтернет-магазин Radiators! У нас найвигідніші умови.

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback