Низькі радіатори
Як поєднати великі панорамні вікна і батареї так, щоб вони не тільки вписувалися в інтер'єр, але і доповнювали його? Ідеальним рішенням будуть низькі радіатори опалення. Вони не тільки володіють відмінними технічними характеристиками, але і прекрасно доповнять будь-який інтер'єр.
- Ціна
- Ціна
- Рейтинг
- Ціна
- Ціна
- Рейтинг
Код товара: 2718
Радіатор PURMO PLAN Ventil Compact 200
Бренд:Purmo
Гарантія:10 років
Код товара: 2719
Радіатор PURMO RAMO Compact Ventil 200
Бренд:Purmo
Гарантія:10 років
Типи низьких радіаторів опалення
При виборі низьких радіаторів опалення важливо звертати увагу на матеріал, з якого виготовлений радіатор, а також на технічні характеристики. Найчастіше зустрічаються алюмінієві, чавунні і біметалічні батареї. Всі ці види не є рідкістю. Купити радіатори опалення низьких розмірів в Києві можна в нашому інтернет-магазині Radiators.
Алюмінієві радіатори
За рахунок високої тепловіддачі алюмінію дані радіатори мають високу потужність (в середньому 89-98 Вт на одну секцію). Але слід зазначити і їхню чутливість до якості теплоносія. Робочий тиск 5-12 бар. Висота таких радіаторів від 200 мм.
Основні переваги алюмінієвих радіаторів:
- висока ефективність;
- мала вага;
- доступна ціна;
- низька теплова інерційність.
З огляду на нестійкість до гідроударів та високого тиску, алюмінієві низькі радіатори чудово підходять для автономних систем опалення, в багатоквартирних будинках їх використання протипоказано.
Чавунні радіатори
Вид батарей, з яким всі добре знайомі. Батареї такого типу виконуються в класичному вигляді, но зустрічаються і декоративні моделі, які відрізняються своєю унікальністю.
Переваги чавунних батарей:
- товсті стінки, за рахунок чого батареї мають стійкість до неякісного теплоносія;
- висока інерційність (батареї довго нагріваються та довго остигають);
- невисока ціна.
Основним недоліком є нестійкість до гідроударів, тиск до 10 атмосфер. З часом на внутрішніх стінках чавунної батареї утворюються відкладення, через які погіршується прохідність теплоносія та тепловіддача.
Біметалічні радіатори
Більш сучасний вид радіаторів, їх унікальність полягає в конструкції. Сталевий стрижень, за яким рухається теплоносій, укладенний в алюмінієвий корпус. Сталевий стрижень забезпечує стійкість до будь-яких теплоносіїв, а також довговічність. Алюміній забезпечує високу тепловіддачу. Біметалічні радіатори мають потужність до 190 Вт на одну секцію.
Коротко про головне:
- висока переносимість гідроударів;
- витримують тиск до 35 атмосфер;
- простота в установці;
- можна встановити вентилі для регулювання температури.
Головним недоліком є висока ціна, але вона повністю окупається терміном служби.
Висока переносимість гідроударів та здатність витримувати високой тиск дозволяють використовувати їх в офісних центрах й багатоквартирних будинках.
Установка низьких радіаторів
Низькі радіатори опалення часто встановлюються під великі вікна, низькорозташоване підвіконня, а також біля холодних стін, так як такі прилади мають велику довжину і прекрасно справляються з цією ролю.
Горизонтальні радіатори можна встановити двома способами:
- Якщо потрібна установка батареї під панорамне вікно, то радіатор встановлюється на підлогу на спеціальне покриття для кріплення.
- Монтаж радіатора під низькорозташоване підвіконня не відрізняється від монтажу батареї звичайного розміру.
Купити нізькі радіатори опалення можна в нашому інтернет-магазині Radiators, який працює по всій Україні. Наші оператори дадуть консультацію й допоможуть з вибором з урахуванням всіх ваших побажань і можливостей.