Мова:
UA
 • RU
 • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
 • RU
 • UA
Фільтр

Ціна (грн)

от
до

Бренд

Тип

Висота, мм

Довжина, мм

Спосіб монтажу

Тип підключення

Сталеві радіатори

Сталеві радіатори — це прилади для підтримки комфортного клімату в приміщенні в зимовий час. Сталь має гарну теплопровідність, тому цей матеріал підходить для обігріву приміщень навіть в сильні морози. А стійкість до корозії забезпечується завдяки тому, що всі прилади піддаються обробці фосфатами.

Широкий асортимент, доступна вартість, довговічність і вражаючі технічні характеристики — причини, через які варто зробити вибір на користь радіатора зі сталі.

 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг
 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг

Сталеві радіатори: рекомендації по експлуатації


як обрати сталевий радіатор

Щоб обігрівальний елемент був справний і працював довгі роки, дотримуйтесь ряду правил:

 1. Сталеві радіатори водяного опалення повинні бути постійно наповнені водою. В іншому випадку сталь буде контактувати з киснем, що згодом призведе до її корозії.
 2. Провідник тепла не повинен мати високий рівень PH і вмісту кисню.
 3. Негативно на термін служби може впливати охолодження до температури нижче нуля, іншими словами, його заморозка, а також сильні гідроудари в системі.
 4. Переконайтеся, що прилад надійно прикріплений до стіни, а також уникайте зовнішніх пошкоджень емалі, які призводять до корозії металу.

Види сталевих радіаторів і підведення теплоносія


види сталевих радіаторів

Тим, хто хоче купити сталеві радіатори, слід ознайомитися з кількома існуючими різновидами даної продукції:

 • Панельні сталеві обігрівачі - найпростіші у виробництві, звідси і випливає доступна ціна. Бувають одно-, дво- і трьохпанельні. Панель складається з плоских профілів, з'єднаних по контуру. Після цього на них формують вертикальні канали, за якими буде проходити теплоносій. Панельні прилади підходять для індивідуальних опалювальних систем.
  Зверніть увагу! Панельні сталеві радіатори опалення можуть витримувати тиск до 6-10 атмосфер. Виходячи з цього, ми не рекомендуємо використовувати такий тип обладнання в багатоквартирних будинках, для яких характерні часті перепади тиску.
 • Секційні обігрівачі - складаються з великих каналів для обігріву зверху і знизу, посередині розташовані довгасті металеві конструкції (секції). Всередині секції знаходиться ще один канал для руху води. Це дозволяє ефективно нагрівати всю поверхню, після чого передавати тепло в приміщення способом випромінювання. Точкове зварювання, яка застосовується при виробництві таких обігрівальних пристроїв, підвищує термін їх експлуатації.
  Зверніть увагу! Секційні сталеві радіатори витримують тиск води до 16 атмосфер. Це робить їх чудовим варіантом для установки в багатоквартирних будинках.
 • Трубчасті - представляють собою каркас, на який наварені труби. Такі прилади мають від двох до шести каналів труб. Найбільшою популярністю користуються радіатори у вигляді класичної чавунної батареї. Трубчасті радіатори використовуються для втілення цікавих дизайнерських рішень. Але врахуйте, що робочий тиск не повинен перевищувати 10 - 12 атмосфер.

Існує два види підведення теплоносія:

 1. Провідник тепла підводиться збоку.
 2. Вода підводиться з підлоги. Такий варіант застосовний, коли нагрівальний елемент встановлений на підлозі.

Купити сталеві радіатори


купити сталеві радіатори

В нашому каталозі можна вибрати і вигідно купити сталеві радіатори опалення, які підходять саме вам. У Києві ви можете самостійно забрати прилад з нашого магазину, розташованого за адресою м. Вишневе ЖК «Акварелі 2» вул. Освіти 19. Жителі інших міст України отримають замовлення Новою поштою. Ми працюємо для вас, і тому пропонуємо найякіснішу продукцію відомих виробників.

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback