Мова:
UA
  • RU
  • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
  • RU
  • UA
Фільтр

Ціна (грн)

от
до

Бренд

Електрична тепла підлога

Для створення комфортних умов проживання у сучасному будинку або квартирі важливо встановити ефективну опалювальну систему. Таке устаткування в обов'язковому порядку повинне відповідати декільком основним вимогам: здійснювати якісний і швидкий нагрів приміщення до потрібної температури, а також споживати при цьому мінімальну кількість енергії, оскільки ціни на комунальні послуги з кожним роком тільки підвищуються. Однією з ефективних систем опалювання, яка відповідає вищезгаданим параметрам, є електрична тепла підлога.

  • Ціна
  • Ціна
  • Рейтинг
  • Ціна
  • Ціна
  • Рейтинг

Електрична тепла підлога


Унікальність використання технології пристрою теплих підлог полягає в можливості їх використання в якості окремого, автономного опалення і як додаткове опалювальне обладнання, яке експлуатується в комплексі з традиційними опалювальними системами. Якісні показатели різніх конструкцій (водяних, електричних контурів) візначається віходячі з доступності технології монтажу, можливості регулювання теплового режиму, безпеки експлуатації.

Електрична тепла підлога, по більшості технічних характеристик і технологічних параметрів функціонування, краще конструкції водяного контуру, що пояснює його популярність серед споживачів.


Електрична тепла підлога, пристрій


Електричну теплу підлогу розрізняють за кількома показниками, основними з яких є використовувані нагрівальні елементи і способи передачі теплової енергії. В якості нагріваючих елементів виступають електричний кабель, що гріє і послідовно пов'язаний контур інфрачервоних випромінювачів. Елементи розрізняються по фізичних принципах передачі теплової енергії. Компанія «RADIATORS» надає можливість купити електричну теплу підлогу, параметри якої оптимально підійдуть для додаткового обігріву приміщень будь-якого типу.

Інфрачервоні випромінювачі працюють за принципом нагріву навколишніх предметів за рахунок поглинання випромінювання інфрачервоного діапазону з подальшою віддачею їх тепла в навколишній простір.

Стандартний варіант даного типу представлений у вигляді двошарового плівкового покриття, між шарами якого розташовується випромінюючий елемент. Мінімальна відстань між інфрачервоними випромінювачами дозволяє створити ефект одночасного випромінювання по всій площі поверхні плівкового шару. За рахунок цього покриття для підлоги прогрівається по всій площі.

Плівкова інфрачервона електрична тепла підлога ефективна при укладанні під ламінат, під лінолеум, під ковролін (матеріали, що не відрізняються високими показниками тепловіддачі).

Зверніть увагу! Під керамічну плитку без стяжки (електрична підлога у ванну, електрична підлога в душі) використовують інший варіант інфрачервоної конструкції, стрижневі інфрачервоні випромінювачі. Даний варіант не вимагає проведення додаткових підготовчих робіт по додатковій гідроізоляції.

Електричні теплі підлоги з використанням гріючого кабелю працюють за принципом природної конвекції більш теплих мас навколишнього повітряного простору. Теплова енергія від гріючого кабелю передається підлоговому покриття, нагрів якого і викликає ефект руху теплого повітря вгору. Таким чином, конструкція з використанням гріючого кабелю одночасно забезпечує досить комфортну температуру підлогового покриття і сприяє загальному прогріванню внутрішнього простору приміщення.

Для зручності монтажу більшість виробників здійснюють поставку конструкцій «тепла підлога електричні мати». Зручність їх застосування полягає в самій конструкції, що представляє сітчасту підставу із закріпленими нагрівальними елементами. Розташування елементів розраховується виходячи з ефективності тепловіддачі при мінімальному споживанні електроенергії.


Опалення електричною теплою підлогою


Використання електричних теплих підлог дозволяє не тільки забезпечувати загально прийнятний температурний режим усередині приміщення, а й створювати окремі, додаткові зони комфорту в окремих зонах.

Зверніть увагу! Електрична тепла підлога в квартирі в поєднанні з традиційними системами опалення радіаторного типу дозволяє уникнути ефекту «холодних зон».

Стандартні радіатори не мають можливість здійснювати прогрів нижньої частини приміщення. Найбільш помітно це проявляється в приватних житлових будівництвах, де вхідні двері є єдиною перешкодою від проникнення холодного повітря. Електрична тепла підлога в приватному будинку повністю виключає варіант поширення холодних мас по підлозі. Літні веранди в приватному будинку також можна обладнати додатковою системою обігріву з використанням пропонованих нами зразків електричних теплих підлог.

У багатоквартирних будинках, наявність балконів, закритих лоджій створюють додаткові зручності для власників приміщень. Але перебувати на балконі в холодну пору року процедура не зовсім приємна. Типова інженерна інфраструктура не передбачає установку опалювальних систем. Електрична тепла підлога на лоджії, оптимальний варіант облаштування даного приміщення для забезпечення можливості більш комфортного побуту. Ще один плюс обладнання лоджії системами теплих підлог, це створення додаткового теплового бар'єру між внутрішнім простором житлового приміщення і зовнішнім навколишнім середовищем.

Можливість купити теплу електричну підлогу, з підбіркою оптимальних параметрів для певних експлуатаційних умов пропонує «RADIATORS», ми пропонуємо потенційним покупцям електричну теплу підлогу в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та в інших містах України.


Електричні теплі підлоги, плюси і мінуси


При виборі на користь пропонованої нами продукції, споживачі орієнтуються на відмінні риси теплих електричних підлог.

Переваги Недоліки
Невелика товщина виробу (не краде внутрішній об'єм приміщення). Складність визначення місця можливої несправності (розрив, замикання).
Зручність монтажу конструкції у вигляді матів. При заміні виникає необхідність зняття підлогового покриття.
Не вимагає (в більшості випадків) додаткових робіт з гідроізоляції та монтажу стяжки.  
Високий коефіцієнт тепловіддачі при мінімальних витратах на електроенергію.  
Можливість використання з будь-якими типами підлогових покриттів (допускається використання у вологих приміщеннях).  

Електрична тепла підлога: виробники


Представлена в каталозі продукція поставляється виробниками, які зарекомендували себе як постачальники якісної продукції, що відповідають заявленим вимогам з технічних, технологічних параметрів і параметрам безпеки.

Електричні теплі підлоги Деві, представлені зразками виробів, габаритні розміри (довжина, ширина) і технічні параметри (питома потужність, тип і товщина нагрівальних елементів, відстань між елементами), відрізняються в кожній лінійці представлених зразків. Різноманітність вибору дозволяє покупцеві підібрати оптимальний варіант виробу, який здатний забезпечити рівномірний обігрів всієї поверхні підлогових покриттів і домогтися рівномірного розподілу тепла всередині приміщення.

Якісними характеристиками відрізняється і продукція ELEKTRA, RAYCHEM, AURA. Електричний теплий підлоговий мат від даних виробників, при грамотно зробленому розрахунку необхідної потужності і кваліфікованого укладання, виконаної з урахуванням конфігурації внутрішнього простору приміщення, дозволить забезпечити комфорт і затишок.


Купити електричну теплу підлогу в Києві і в Україні


Тепла електрична підлога, відгуки на який доводять його функціональність і ефективність, хороший варіант для вибору в якості елемента опалювальної системи. Для всіх зацікавлених осіб пропонуємо купити електричну теплу підлогу в Києві і інших містах України.

Досвід роботи з перевіреними виробниками (більше 6 років роботи в даній сфері) дозволяє нам здійснювати продаж лише якісної продукції, що відповідає вимоги європейського стандарту за технічними параметрами і рівнем безпечної експлуатації. При необхідності, фахівці нашої компанії готові надати консультаційні послуги в області вибору необхідного типу виробу і допоможуть вибрати теплу електричну підлогу, вартість якого залежить виключно від технічних характеристик виробу.

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback