Мова:
UA
 • RU
 • UA
Radiators - Отопление для дома.
Мова:
UA
 • RU
 • UA
Фільтр

Ціна (грн)

от
до

Бренд

Тип

Висота, мм

Довжина, мм

Водяна тепла підлога

Для забезпечення комфортних умов проживання в умовах вітчизняного клімату необхідно в обов'язковому порядку забезпечити у приватному будинку або квартирі якісну систему опалювання, яка підтримуватиме оптимальний мікроклімат у приміщенні в холодну пору року. Серед безлічі типів опалювальних пристроїв, які сьогодні є присутніми на вітчизняному ринку, особливе місце займають системи водяної теплої підлоги.
 
Вони цінуються за свою здатність якісно обігріти приміщення, не займаючи при цьому корисний простір кімнати, а також не порушуючи оформлення інтер’єру трубами або радіаторами опалення.
Придбати усі необхідні комплектуючі і цілісні системи за максимально вигідними цінами можливо у нашому інтернет-магазині.
 

 

 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг
 • Ціна
 • Ціна
 • Рейтинг
Показати ще 18 товарів

Опалення в будинку - важлива умова комфортного життя в ньому. Але при підборі типу опалювальної системи потрібно віддавати перевагу тій, яка витрачає найменше енергоресурсів. Тепла водяна підлога - це один з найбільш зручних і ефективних способів опалення на сьогоднішній день. Переконатися в його перевагах, ознайомитися з можливими труднощами в експлуатації, а також дізнатися про особливості його пристрою можна в цій статті.


Тепла водяна підлога: пристрій


Перед тим як придбати водяну теплу підлогу в квартиру слід детально вивчити його пристрій, щоб проконтролювати установку і уникнути поширених помилок в експлуатації. Елементи цієї системи опалення розташовуються під покриттям підлоги, здійснюючи рівномірний його прогрів після подачі теплоносія. Монтажна технологія водяної теплої підлоги передбачає установку його виключно професіоналами, так як це вимагає спеціалізованих інструментів і знань.

Водяні теплі підлоги здатні природним чином обігріти все приміщення, так як від нагрітого підлогового покриття тепло піднімається вгору, а коли остигає, знову опускається вниз, де прогрівається повторно. Подібна система управління в якості теплоносія може використовувати абсолютно будь-який котел опалення (на дровах, на газу, на електриці). Коли він прогріється до 80 °С, циркулярний насос подає теплоносій до змішувальному вузла. Там гарячий теплоносій повинен змішуватися з остиглим теплоносієм, температура якого повинна досягати приблизно 30 °С. У підсумку виходить оптимальна температура близько 45 °С.

Труби для водяної теплої підлоги під ламінат або під плитку встановлюються за різними схемами укладання, проте при будь-якому укладанні повинна бути присутня спеціальна гребінка. Саме по ній теплоносій оптимальної температури надходить в труби. Кінець трубопроводу теплої водяної підлоги підключається до ще однієї гребінці, званої зворотним колектором, який має клапани для регулювання. Після того як теплоносій охолов, частина його повертається в змішувальний вузол, де розбавляється гарячим теплоносієм з котла. Досягаючи оптимальної температури, теплоносій повертається в труби.


Опалення водяною теплою підлогою


Використання і установка водяних теплих підлог в приватному будинку відрізняється від експлуатації водяних підлог в квартирі. Роботи проходять у такий спосіб:

 • коли цю систему опалення встановлюють на дерев'яну основу, використовується терморозподільна пластина;
 • в першу чергу укладається утеплювач, поверх якого встановлюють пароізоляційну плівку;
 • потім слід встановлення дощок 100 см завдовжки і 2.5 см шириною з залишенням простору між ними в 2 см;
 • междошкові проміжки заповнюються терморозподільними пластинами з алюмінію;
 • в пази пластин входять труби майбутньої теплої водяної підлоги в дерев'яному будинку;
 • поверх укладають шар 10 мм з листа ЦСП, ГВЛ або ж ламінат, лінолеум.

Водяна тепла підлога на кухні монтується в такий спосіб:

 1. Проводиться очищення базового шару;
 2. Вирівнювання цементної стяжки поверхні;
 3. Стелиться термоізоляційний шар (наприклад, з пінопласту);
 4. Для гідроізоляції використовують целофанову плівку;
 5. По всій площі підлоги кухні настилають демпферну стрічку - вона перешкоджає розширенню стяжки.

Тепла водяна підлога у ванній робиться аналогічним способом:

 • при укладанні труб приміщення поділяють на невеликі ділянки, поділ є запорукою рівномірного надходження тепла і збереження підлоги від деформації;
 • після прокладки демпферної стрічки і в кухні, і у ванній не варто забувати про монтаж утеплювача, на який кладуть пароізоляційний шар;
 • безпосередньо трубопровід системи підлогового опалення прокладають між осередками армованої сітки;
 • після установки плитки або ламінату на теплу водяну підлогу, потрібно перевірити водяну теплу підлогу, уточнити температуру на регуляторі;
 • в кінці заливається стяжка, у міру її висихання створюють звукоізоляцію.

Тепла водяна підлога: переваги і недоліки


Переваги Недоліки
Економічність.
Витрата опалення знижується вдвічі.
Можуть встановлювати тільки професіонали.
Це становить загрозу для життя.
Рівномірний прогрів кімнати.
Температура на рівні ніг досягає 23 °С, а у голови - 18 °С.
Проблеми з трубами складно усунути.
Якщо при неправильній установці утворюється протікання, доведеться розбирати всю конструкцію.
Безпека у використанні.
Маленькі діти не отримають опіки, так як опалювальні елементи знаходяться під підлогою.
Не може бути єдиною системою опалення в будинку.
Рекомендується використовувати додаткові види обігріву.
Естетичний зовнішній вигляд. Не скрізь можлива установка.
Корисність.
З теплими водяними підлогами знижується ризик застудитися.
На труби опалення не можна ставити важкі меблі.
Під шафою підлога не виділяє тепло.

Купити водяну теплу підлогу в Києві і Україні


Після з'ясування всіх особливостей, оцінки плюсів і мінусів кожен вирішує сам купити теплу водяну підлогу або ж вибрати інші способи обігріву власного житла. У тому випадку, якщо дана система опалення повністю влаштовує, розумним рішенням буде використання послуг сайту radiators.in.ua. Купити водяну теплу підлогу в Києві, Дніпрі, Харкові та інших містах України можна за допомогою інтернет-магазину, адже оплатити все можна онлайн, доставка здійснюється в робочі дні по Києву з 10 ранку до 7 вечора. Крім того є можливість кур'єрської доставки або доставки «Новою поштою».

Широкий асортимент магазину задовольнить будь-які потреби покупців:

 1. Труби для теплої підлоги;
 2. Мати для теплої підлоги;
 3. Колектори;
 4. Змішувальні модулі;
 5. Сервоприводи;
 6. Панелі для труб.

Магазин radiators.in.ua успішно працює на ринку протягом останніх 6 років, політика компанії зобов'язує надавати тільки високоякісний і перевірений продукт. Співробітники radiators.in.ua готові надати консультацію щодо вибору матеріалів. Відгуки про магазин доводять, що купуючи водяну теплу підлогу, ціна на його компоненти повністю виправдовує їх якість.

connectЗв'язатись з нами
callback viber telegram skype mail support facebook
callback